m

Zaproszenia upominkowe

Serdecznie zapraszamy do zakupu specjalnie przygotowanych zaproszeń upominkowych na zabiegi – eleganckiego, oryginalnego prezentu dla bliskich, przyjaciół, pracowników i klientów. Zaproszenia na wybrane przez Państwa zabiegi, o nominałach lub bez wskazania ceny do wykorzystania w dowolnym terminie (ważne 12 miesięcy od daty zakupu).

Z przyjemnością informujemy, iż dla Państwa uruchomiliśmy moduł zakupów online.
Kup zaproszenie tutaj.

Jeśli czas nie pozwala Ci na wizytę w naszym salonie i zakup firmowego zaproszenia upominkowego, kup bon upominkowy on-line i wyślij na adres e-mail, wydrukuj lub wręcz osobiście. Szybko, łatwo i o każdej porze. Zaproszeń kupionych on-line nie wysyłamy kurierem / paczkomatem.

Regulamin zaproszeń w Ambra Day Spa, ul. Królowej Jadwigi 100, 30-202 Kraków

I    Regulamin Korzystania z Zaproszeń Upominkowych

1. Zaproszenia Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Ambra Day SPA zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Zaproszenia. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej www.ambraspa.pl

2. Zaproszenia są ważne 12 miesięcy.

3. Zaproszenie można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

4. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel. (12) 421-66-66, 607 100 974, drogą mailową: recepcja@ambraspa.pl lub osobiście.

5. Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. W PRZECIWNYM WYPADKU ZAPROSZENIE ZOSTAJE UZNANE ZA ZREALIZOWANE I ZOSTAJE AUTOMATYCZNIE ANULOWANE. Próba połączenia telefonicznego musi być skuteczna, tzn. odebrane połączenie telefoniczne przez pracownika Ambra Day Spa. W przypadku braku możliwości połączenia telefonicznego lub sms należy przesłać mail na adres: recepcja@ambraspa.pl lub skorzystać z formularza dostępnego na stronie www.ambraspa.pl. Nieskuteczne próby kontaktu nie będą uznane.

6. Zaproszenie należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

7. Zaproszenie nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Zaproszenia, które opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

8. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Zaproszenia, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Zaproszenia.

9. Zaproszenia imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

10. Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Ambra Day SPA.

11. Zaproszenie nie podlega wymianie na kosmetyki będące w sprzedaży detalicznej salonu.

12. Integralną częścią Zaproszeń Upominkowych jest niniejszy Regulamin. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

II    Zasady Sprzedaży Zaproszeń Upominkowych

1. Zaproszenia Upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.

2. Istnieje możliwość zapakowania Zaproszenia Upominkowego w eleganckie pudełeczko z logo Ambra Day Spa za dopłatą 5 zł. Przy zakupie Zaproszenia na kwotę powyżej 500 zł pudełeczko gratis.

3. Zaproszenia Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.

4. Zaproszenia opiewające na kwotę mają formę zaproszenia imiennego.

5. Zaproszenia bezimienne na wybrane usługi lub pakiety usług.

6. Zaproszenia można nabyć w Ambra Day SPA. Nabycie Zaproszeń w salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

7. Zaproszenia można również zakupić składając zamówienie drogą mailową: recepcja@ambraspa.pl oraz poprzez stronę internetową: www.ambraspa.pl/kup-zaproszenie/

8. Za Zaproszenia zamówione drogą mailową lub telefonicznie przyjmujemy płatność przelewem. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu.

9. Na życzenie Kupującego Zaproszenie Upominkowe może zostać wysłane pod wskazany adres kurierem / paczkomatem, jeśli nie zostało ono kupione przez nasz sklep on-line. Kurierem / paczkomatem wysyłamy wyłącznie zaproszenia, które zostały zakupione przelewem tradycyjnym na podane przez nas konto bankowe lub telefonicznie  Blikiem.

10. Opłata za przesłanie Zaproszenia kurierem wynosi 20 pln.