Zapraszamy Państwa do nowej siedziby Ambra Day SPA.

Z myślą o Państwa komforcie, aby relaks był jeszcze pełniejszy, i co najważniejsze, aby podwyższyć standard świadczonych usług, salon Ambra Day SPA zmienił lokalizację.

Jesteśmy salonem w którym nowoczesność łączy się z wieloletnim doświadczeniem naszego personelu. Nasza kadra to ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę, stale pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach.

Spa Kraków Certyfikat

 

Nowy, dwupoziomowy salon został zaprojektowany z niezwykłą starannością. Nasze spa zajmuje dwa piętra budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się recepcja, gabinety kosmetyczne oraz strefa nail baru. Natomiast poddasze to strefa day spa, miejsce sprzyjające całkowitemu relaksowi. W budynku znajdą również Państwo gabinet medycyny i stomatologii estetycznej Dr. Wójcik Aesthetic.

Nasze doświadczenie i standard wykonywanych usług dokumentują dyplomy i liczne przyznane nam wyróżnienia.

Pracujemy na znanych światowych markach m.in.: Maria Galland, Skeyndor i Decleor. Marki te cieszą się od lat powszechnym uznaniem i zapewniają trwałe rezultaty.

W Ambra Day SPA dominuje kosmetyka holistyczna, jednak od wielu lat wzbogacamy systematycznie naszą ofertę o urządzenia najnowszej generacji, dające spektakularne efekty w kosmetyce twarzy i ciała.

Organizujemy spotkania integracyjne, wieczory panieńskie. Nasze menu jest bogate w szereg pakietów spa. Oferujemy także sprzedaż bonów upominkowych.

Salon o wieloletniej już tradycji, który zaistniał przy ulicy Św. Krzyża w 2003 roku, od roku 2007 witał Państwa przy Placu Szczepańskim 6, mieści się obecnie 3,5 km od centrum miasta, przy Krakowskich Błoniach, niedaleko Kopca Kościuszki na trasie do zoo.
Nasz nowy adres to ul. Królowej Jadwigi 100.

Salon posiada darmowy własny parking dla klientów.  Do miejsca łatwo również dojechać komunikacją miejską.

Żywimy nadzieję, że adres ten będzie szczęśliwy zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

W Ambra Day SPA czas płynie tylko dla Ciebie i na Twoją korzyść. To najlepiej zainwestowany czas. Czas ukojenia ciała, duszy i zmysłów…

ZAPRASZAMY do Ambra Day SPA