PIELĘGNACJA PODSTAWOWAZABIEGI DODATKOWEMARIA GALLANDSKEYNDORPEELINGI CHEMICZNETECHNOLOGIE

Zabieg manualnego oczyszczania z maską kremową – twarz

Cena: 200 zł

Czas trwania: 1,5 godziny

Zabieg manualnego oczyszczania z maską algową / algami mikronizowanymi – twarz

Cena: 220 zł

Czas trwania: 1,5 godziny

Zabieg manualnego oczyszczania z maską kremową / algami mironizowanymi – plecy

Cena: 220 zł
Czas trwania: 1,5 godziny

Peeling kawitacyjny w zabiegu

Cena: 50 zł

Masaż twarzy na kremie

Cena: 90 zł

Masaż twarzy na ampułce

Cena: 100 zł

Maska algowa (twarz) w zabiegu

Cena: 90 zł

Maska algowa (szyja + dekolt) w zabiegu

Cena: 99 zł

Płat kolagenowy w zabiegu

Cena: 99 zł

Okulary kolagenowe w zabiegu

Cena: 90 zł

Henna brwi

Cena: 25 zł

Henna rzęs

Cena: 30 zł

Regulacja brwi

Cena: 20 zł

Henna rzęs, brwi z regulacją

Cena: 65 zł

Regulacja brwi ciepłym woskiem

Cena: 25 zł

Liftingujący masaż twarzy Maria Galland

Liftingujący masaż twarzy zamiast botoksu!
Zaprojektowany specjalnie dla Lift Expert Maria Galland masaż, łączy głębokie ruchy poślizgowe, przeciw starzeniowe i intensywne ruchy, w tym ugniatanie i rolowanie, aby natychmiast unieść, ujędrnić i rozpulchnić skórę oraz stymulować aktywność komórek. Jednocześnie relaksujące właściwości rytuału pomagają zmniejszyć stres, przywrócić energię.

Cena: 160 zł

Kokon nawilżający

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia.

Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, bankietowy i regenerujący.

Kokon Nawilżający to prawdziwa kąpiel świeżości dla skóry. Zimna maska pod oczy i na twarz daje uczucie świeżości, miękkości i komfortu.

Cena: 320 zł

Kokon bankietowy

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia. Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, bankietowy i regenerujący.

Kokon bankietowy to silny lifting, regeneracja i spłycenie zmarszczek. Kompleksy napinające poprawiają jakość włókien kolagenowych i elastycznych, dzięki czemu twarz wygląda młodziej. Szara, zmęczona skóra zostaje przywrócona do życia, nabiera witalności i blasku.

Cena: 390 zł

Kokon regenerujący

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia. Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, bankietowy i regenerujący.

Kokon Regenerujący sprawia, że skóra odzyskuje miękkość, piękny koloryt i blask. Ampułka z witaminami A i E oraz olejkami roślinnymi odżywia i wygładza naskórek.

Cena: 320 zł

Zabieg modelujący z maską gipsową

Lider zabiegów liftingujących na bazie maski gipsowej

Klasyka kosmetyki, której skuteczność udowodniono miliony razy na całym świecie. Pod osłoną samo rozgrzewającej się maski, centymetr po centymetrze oddziałują na skórę pionierskie składniki aktywne każdorazowo dobierane indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry. Po Rytuale Demakijażu aplikowana jest mozaika Esencji i wyspecjalizowanych kremów na poszczególne strefy twarzy, szyi i dekoltu a następnie maska, która poprzez swój ciężar i temperaturę nie tylko wspomaga wchłanianie składników aktywnych ale również doskonale drenuje, modeluje owal twarzy i liftinguje. Zabieg Modelujący oprócz natychmiastowego efektu daje również początek długofalowym procesom regeneracji skóry, która dzięki temu każdego dnia staje się piękniejsza.

Cena: 390 zł

Thalasso – łagodzący dla skór wrażliwych i naczyńkowych z maską algową

Thalasso to klasyka kosmetyki profesjonalnej, przyjemne zabiegi na bazie chłodnej maski algowej o natychmiastowym działaniu nawilżającym i kojącym. Odpowiedni dobór produktów pod maskę oraz zastosowanie firmowego masażu modelującego zapewniają wspaniałe samopoczucie, świeżość, komfort i piękny koloryt skóry już po pierwszym zabiegu. Ekstrakt z brązowych alg z Bretanii, chroni skórę przed negatywnym działaniem środowiska i poprawia jej nawilżenie. Perfekcyjna pielęgnacja, relaks i oddech świeżości dla skóry!

W zależności od potrzeb skóry wykorzystuje się jeden z zabiegów:

 • Łagodzący – dla skóry wrażliwej, zaczerwienionej, naczyńkowej i kapryśnej.
 • Oczyszczający – dla skóry mieszanej lub przy tak zwanych problemach hormonalnych.
Cena: 320 zł

Thalasso – oczyszczający clariti z maską algową

Thalasso to klasyka kosmetyki profesjonalnej, przyjemne zabiegi na bazie chłodnej maski algowej o natychmiastowym działaniu nawilżającym i kojącym. Odpowiedni dobór produktów pod maskę oraz zastosowanie firmowego masażu modelującego zapewniają wspaniałe samopoczucie, świeżość, komfort i piękny koloryt skóry już po pierwszym zabiegu. Ekstrakt z brązowych alg z Bretanii, chroni skórę przed negatywnym działaniem środowiska i poprawia jej nawilżenie.

Perfekcyjna pielęgnacja, relaks i oddech świeżości dla skóry!

W zależności od potrzeb skóry wykorzystuje się jeden z zabiegów:

 • Łagodzący – dla skóry wrażliwej, zaczerwienionej i kapryśnej.
 • Oczyszczający – dla skóry mieszanej lub przy tak zwanych problemach hormonalnych.
Cena: 320 zł

Piękne spojrzenie - zabieg odmładzający na okolice oczu

Zabieg zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, wzmacnia tkankę łączną oraz funkcje obronne naskórka. Widocznie koi i napina skórę, zwalcza podrażnienia, chroni przed wolnymi rodnikami, stymuluje i wspomaga funkcjonowanie komórek.

Cena: 190 zł

 

Lift Expert

Maria Galland stworzyła nowy, 75-minutowy zabieg, oparty w 100% na manualnym masażu liftingującym o udowodnionej skuteczności. Rytuał wprowadza w stan głębokiego relaksu, aby odprężyć umysł i ciało.

Zabieg błyskawicznie ujędrnia i na nowo definiuje kontur twarzy, wypełnia i wygładza zmarszczki, nadając skórze piękny wygląd oraz odsłania wyraźnie młodszą skórę.

Specjalnie opracowana 100% manualna technika masażu liftingującego, łączy techniki głębokiego masażu, ruchy anti-aging z intensywnymi ruchami ugniatającymi i rolującymi, aby natychmiast podnieść i ujędrnić skórę i pobudzić aktywność komórek.

Cena: 390 zł

PROGRAMY ZABIEGOWE NA TWARZ /ZABIEGI W KASETONACH/

Wszystkie programy zabiegowe obejmują rytuał powitalny, masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu oraz masaż dłoni.

Timeless prodigy – globalny zabieg ultra przeciwstarzeniowy oparty na czynnikach wzrostu, komórkach macierzystych i wyciągu z białej trufli

Luksus i nauka zostały połączone, aby stworzyć tą cudowną, globalną, ultra przeciwstarzeniową linię. Linia ta została opracowana przy zastosowaniu 25 wysoce skoncentrowanych składników aktywnych, wyselekcjonowanych przez naukowców specjalnie do zwalczania objawów starzenia się skóry.

3 strategie odmładzania:

 • aktywacja podziału komórek.
 • udoskonalenie jakości komórek,
 • wzmacnianie produktywności komórek.

Komórki macierzyste z Róży Damasceńskiej odpowiadają za wzrost liczby komórek. Natomiast substancja, która przedłuża żywotność komórek i opóźnia ich przejście w proces starzenia się, to ekstrakt z białej trufli Teprenon.

Bezprecedensowe efekty anti-age zostały potwierdzone w 2 badaniach klinicznych na 50 wolontariuszach,

Cena: 600 zł

Power Oxygen

Power Oxygen działa przeciwko zanieczyszczeniom i niedotlenieniu skóry.

Zanieczyszczenie
Dłuższa i powtarzająca się ekspozycja na wysokie poziomy zanieczyszczenia może przekroczyć możliwości obronne skóry, co uszkadza tkankę i uruchamia jej zdolność do oczyszczania się i regeneracji.

Brak tlenu
Kiedy w skórze brakuje tlenu ma miejsce hipoksja, zwana również stresem oksydacyjnym. Na poziomie komórkowym dostarczanie tlenu jest kluczowe, aby komórki wytwarzały energię potrzebną do zagwarantowania homeostazy i witalności skóry.

Oznaki skóry niedotlenionej, wystawionej na zanieczyszczenie:

 • odwodnienie
 • przedwczesne zmarszczki
 • pojawienie się przebarwień
 • niejednolity koloryt
 • brak rozświetlenia
 • skóra szorstka i wiotka
 • trądzik i wypryski
 • podrażnienia i zaczerwienienia.

Jak Power Oxygen zwalcza zanieczyszczenia?
Przy pomocy dwóch czynników ochronnych przed zanieczyszczeniami:

 • Filtr przeciw zanieczyszczeniom PM 2,5
  Chroni i natychmiast oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń, tworząc powłokę zdolną do wychwytywania cząsteczek PM 2,5 i usuwania ich.
 • Ochrona przeciw działaniu środowiska
  Stanowi globalną barierę ochronną przeciwko działaniu środowiska, tworząc na skórze film, który jej nie blokuje. ale zmniejsza uszkodzenia wewnątrzkomórkowe i zewnątrzkomórkowe.

Co Power Oxygen robi z tlenem?

 • Dostarcza tlen
  Dzięki perflurodekalinie tlen koncentruje się w skórze.
 • Transportuje tlen
  Dzięki ekstraktowi z nasturcji większej, zapewnia transport tlenu, którego potrzebuje skóra, aby zapewnić jej witalność i pozwolić uzyskać jednolitą i rozświetloną cerę.

Główne korzyści zabiegu:

 • ochrona przeciwko zanieczyszczeniom: wychwytuje cząsteczki PM 2,5
 • intensywne dotlenienie: dostarcza do skóry tlen
 • działanie detoksykujące
 • działanie antyoksydacyjne
 • działanie prebiotyczne.

Rezultaty dla skóry:

 • skóra chroniona przed zanieczyszczeniami
 • skóra dotleniona
 • skóra oczyszczona i promienna
 • zdrowy wygląd
 • skóra nawilżona i zrównoważona
 • skóra pozbawiona toksyn. 
Cena: 300 zł

Global lift – program liftingujący, poprawia owal twarzy

Jest to globalny program liftingujący, stategia anti-age, mająca na celu przywrócić prawidłowy kształt owalu twarzy oraz prawidłową strukturę tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Global lift to program będacy najnowszym narzędziem do walki ze zwiotczeniem, fotostarzeniem, utratą napięcia. Zabieg ten daje spektakularny efekt remodelingu twarzy, ujędrnienia, oraz redukcji zmarszczek.

Cena: 390 zł

Eternal – program ujędrniający z komórkami macierzystymi

Komórki macierzyste naturalnie występujące w naszej skórze, dzięki swemu bogactwu substancji odżywczych stanowią ważną broń w zapobieganiu starzenia się skóry. Wykazują, bowiem niezwykłą trwałość i odporność na negatywne czynniki zewnętrzne. Z wiekiem jednak ich funkcje w organizmie ludzkim zanikają, co skutkuje szybką utratą elastyczności, pogorszeniem kolorytu skóry a także powstaniem na jej powierzchni widocznych zmarszczek. Życiodajna energia dostarczana poprzez odpowiednio zabezpieczone i dostarczone skórze roślinne komórki macierzyste, poprzez intensywną odnowę i stymulację fibroblastów do produkcji nowych zdrowych komórek, zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu skóry i długotrwały efekt anti-ageing.

Linia Eternal oparta jest na komórkach macierzystych pozyskanych ze szwajcarskiej odmiany jabłoni Uttwiler Spätlauber, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością przechowywania.

Eternal to profesjonalny program przeciwdziałający procesom starzenia.

Cena: 350 zł

Corrective – program przeciwzmarszczkowy

Z wiekiem skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się zmarszczki starcze i mimiczne. Wynika to nie tylko z faktu, że spada ilość produkowanego kolagenu i elastyny, ale również wydajność mięśni mimicznych się zmniejsza. Zabieg Corrective jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, do których należy wygładzanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową.
Zabieg ten
stanowiący alternatywę dla efektów medycyny estetycznej, to bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz głęboko nawilżających. Zapewnia natychmiastową poprawę owalu twarzy, wyraźne zwiększenie elastyczności oraz wygładzenie skóry.

Cena: 350 zł

Aquatherm – program kojący dla skóry wrażliwej

Skóra wrażliwa jest wynikiem procesu zaburzenia systemu ochronnego skóry. Ponadto na jej kondycję wpływa nadwrażliwość, zewnętrzne czynniki drażniące, zanieczyszczenia, stres itp. wywołując często niepożądane skutki tj. zaczerwienienia, uczucie pieczenia, łuszczenie lub egzemę.

W przypadku skóry wrażliwej występuje przyspieszony proces starzenia, a jego przedwczesne oznaki są zdecydowanie bardziej widoczne.

Dlatego odpowiednia pielęgnacja skóry wrażliwej wymaga codziennych zabiegów w domu jak i w gabinecie kosmetycznym.

AQUATHERM to gama produktów powstałych na bazie wody termalnej pochodzącej ze źródła Salies-de-Béarn w Pirenejach Francuskich. Jej codzienne stosowanie umożliwia normalizację skóry wrażliwej, poprzez przywrócenie równowagi metabolizmu naskórka oraz funkcji obronnych skóry, które chronią ją przed szkodliwym działaniem środowiska.

Specjalnie wyselekcjonowane, ze względu na swoją wysoką tolerancję substancje aktywne, pozwalają na poprawę komfortu skóry oraz pomagają zredukować zaczerwienienia i uczucie podrażnienia.

Składniki aktywne:

 • Woda termalna z Salies-de-Bearn

Termalna woda mineralna, która oferuje bardzo dużą ilość soli mineralnych oraz ponad 25 głównych oligoelementów w postaci jonów sodu, potasu, wapnia, magnezu, manganu, cynku, miedzi itd. Ich specyficzna ilość (w szczególności jonów magnezu) umożliwia szybką normalizację funkcji bariery ochronnej skóry, zmniejszając w ten sposób nadaktywność skóry wrażliwej.

Woda z Salies-de-Bearn jest także doskonałym środkiem remineralizującym, który z powodzeniem wpływa na metabolizm komórek oraz regenerację skóry.

 • Cukry probiotyczne

To naturalne substancje stymulujące rozwój flory bakteryjnej skóry, które odpowiadają za utrzymanie naturalnej równowagi pH skóry, chroniąc nas jednocześnie przed atakiem szkodliwych mikroorganizmów.

 • Ceramidy

To najważniejsze lipidy tworzące cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka. Ich niedobór lub brak – szczególnie ceramidów typu I – ma związek z problemami w przypadku wrażliwej skóry. Ponieważ w ekstraktach roślinnych, ceramidy występują w ilościach śladowych, zaleca się, by produkty przeznaczone do tego rodzaju skóry były wzmacniane przy pomocy omawianej substancji czynnej. Działanie ceramidów w naskórku polega na nadawaniu odpowiedniego położenia odrębnym warstwom ochronnym lipidów, które dzięki temu chronią nas przed przedostawaniem się do naskórka substancji ze środowiska zewnętrznego oraz przed nadmierną utratą wody i metabolitów.

Cena: 290 zł

Power Retinol – program intensywnie regenerujący, przeciw fotostarzeniu

Kosmetyki z linii Power Retinol zawierają nową generację retinolu w czystej postaci, który umożliwia uzyskanie możliwie najlepszych rezultatów, w walce z problemem starzenia się skóry.

Retinol jest aktywnym składnikiem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym. Nazywany płynnym złotem, jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych. Linia Power Retinol to efekt przełomowych badań marki Skeyndor nad retinoidami oraz substancjami o działaniu retinoidalnym lub retinoid-like, stosowanymi w kosmetyce profesjonalnej oraz medycynie estetycznej. Jego zastosowanie umożliwia widoczne odmłodzenie skóry, starzejącej się z powodów naturalnych lub w wyniku fotostarzenia. Regenerację skóry wspomagają: organiczny olejek z nagietka, maseczka z wyciągiem z bursztynu o właściwościach antyoksydacyjnych i odżywczych oraz krem o dużym stężeniu wyciągów antyoksydacyjnych składników aktywnych.

Wysoką skuteczność zapewnia kompleks o działaniu retinoidalnym, czyli współdziałanie trzech składników o silnej mocy odmładzającej: RETINOLU, BAKUCHIOLU ORAZ WYCIĄGU HS SOJA.

Cena: 290 zł

Power Hyaluronic – program głęboko nawilżający z kwasem hialuronowym

Terapia Power Hyaluronic reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie, co gwarantuje proces odnowy i wygładzenie jej powierzchni.

Kwas hialuronowy to naturalny składnik organizmu, którego głównym zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie wody w skórze.

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy

Istnieją różne cząsteczki kwasu hialuronowego, których wielkość i masa zależą od czynności biologicznej skóry, jak również zdolności do przenikania i rozprowadzenia się w tkance.

Terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne.

Fragmenty kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej (>500 Kda) posiadają przede wszystkim aktywność ochronną przeciwko czynnikom środowiskowym i nie przedostają się głębiej niż najbardziej zewnętrzna, wierzchnia warstwa naskórka. Fragmenty o bardzo niskiej masie cząsteczkowej (<20KDa) jako jedyne, są zdolne dotrzeć do skóry właściwej i pobudzić syntezę nowego kwasu hialuronowego, zabezpieczając główną rezerwę wody w skórze, tzw. rezerwa skóry właściwej.

 • Czynnik aktywujący akwaporyny

Akwaporyny to proteiny tkanki, które pozwalają na transport wewnątrzkomórkowy, głównie wody oraz innych substancji. Ich ilość i jakość sprawia, że woda rozprowadza się równomiernie, odpowiednio poprzez naskórek pośredni i głęboki, zaspokajając podstawowe zapotrzebowanie skóry na wodę. Power Hyaluronic została stworzona na bazie ksylitolu i jego pochodnych oraz cząsteczek pochodzenia naturalnego, które tworzą idealną harmonię w skórze. Zdolność tych substancji do zwiększenia o 36 % poziom akwaporyn, zwłaszcza typu 3 (AQP-3) stanowiących większość, została potwierdzona przez testy in-vitro.

 • Woda polaryzowana

To woda, której cząsteczki zostały naładowane polem elektromagnetycznym, dzięki czemu nie rozpraszają się, a ich ruch jest kontrolowany i ukierunkowany. Woda polaryzowana, poza tym, ze sama doskonale nawilża, jest również swietnym nosnikime inyych substancji aktywnych.

Cena: 290 zł

Power Hyaluronic oczy & rzęsy

Wskazany wiek: od 25 roku życia.

Rodzaj skóry: Skóra wokół oczu z widocznymi oznakami starzenia się lub zmęczenia. Słabe, cienkie, krótkie rzęsy.

Efekt: lifting powiek, złagodzenie zmarszczek wokół oczu, wzmocnienie rzęs, redukcja cieni pod oczami.

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy (HA) – naturalny składnik organizmu, którego głównym zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie wody w skórze. Ta cząsteczka jest uważana za naturalną „gąbkę”, ponieważ jest w stanie zatrzymać 1000 razy więcej wody niż wynosi jej własny ciężar.
 • Albicja jedwabista, wąkrotka azjatycka, wyciąg z Siegesbeckia orientalis – odpowiadają za podniesienie opadniętych powiek oraz łagodzenie worków i sińców pod oczami.
 • Błękitny lotos, Aloe Vera, Chlorella vulgaris – mają za zadanie łagodzenie oraz odnowienie delikatnej skóry wokół oczu.
 • Biotyna GHK, Pantenol – wzmacniają rzęsy i nadają im gęstości.
Cena: 190 zł

Power C + - program rozświetlający, antyoksydacyjny

Rozjaśniająca terapia, oparta na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C o nazwie

NIKKOL VC-IP. To nowoczesna pielęgnacja skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem miejskim. Niezwykłe działanie witaminy C zostało wzmocnione o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów.  Dzięki takiemu połączeniu, witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka.

Ten niezwykle skuteczny koktajl, przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje skórze blasku i podnosi jej witalność.

Doskonała linia dla:

 • zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych,
 • jako naprawa po słonecznych uszkodzeniach,
 • na pierwsze zmarszczki,
 •  ogólne zmęczenie naszej skóry.
Cena: 290 zł

Zabieg intensywny nawilżający dla Panów

Produkty linii SKEYNDOR MEN, opracowane zostały na bazie kompozycji składników o udowodnionym naukowo działaniu, wygładzającym, nawilżającym i wzmacniającym.
Wzmacniające właściwości organicznego Krzemu wspomagają odnowę tkanek i chronią przed mikro – urazami powstającymi podczas golenia;
Odmładzająca Witamina C, wyraźnie rozświetla i poprawia napięcie tkankowe skóry opóźniając procesy starzenia;
Woda termalna, łagodzi, remineralizuje i przywraca równowagę skóry.

Intensywny Zabieg Nawilżający – to relaksujący zabieg przywracający zewnętrzną równowagę zanieczyszczonej skórze. Działa przeciwzmarszczkowo, normalizuje, uelastycznia, głęboko nawilża.

Cena: 350 zł

Zabieg intensywny przeciwzmarszczkowy dla Panów

Produkty linii SKEYNDOR MEN, opracowane zostały na bazie kompozycji składników o udowodnionym naukowo działaniu, wygładzającym, nawilżającym i wzmacniającym.
Wzmacniające właściwości organicznego Krzemu wspomagają odnowę tkanek i chronią przed mikro – urazami powstającymi podczas golenia;
Odmładzająca Witamina C, wyraźnie rozświetla i poprawia napięcie tkankowe skóry opóźniając procesy starzenia;
Woda termalna, łagodzi, remineralizuje i przywraca równowagę skóry.

Zabieg intensywny przeciwzmarszczkowy jest to mocno wzmacniający i rewitalizujący skórę zabieg. Uodparnia na czynniki zewnętrzne (dym, zimno, promienie UV). Głęboko nawilża i spowalnia naturalny proces pojawienia się zmarszczek na skórze.

Cena: 350 zł
Natural defence – zabieg nawilżający, anti – age

Natural defence – zabieg nawilżający, anti – age (ZABIEGI KOMPONOWANE)

Starzenie się skóry jest skutkiem szeregu procesów komórkowych, wynikających z zachwiania funkcji chemicznych i równowagi życiowej, dzięki którym komórki pozostają w pełni sprawne. Zjawisko to ma miejsce, gdy enzymy przestają funkcjonować jako katalizatory metabolizmu, umożliwiające niezbędne procesy wymiany energii. Kiedy zmiany te występują przedwcześnie, a wyrządzonych szkód nie da się już naprawić, starzenie skóry staje się nieodwracalne. Dlatego tak niezbędna jest kompleksowa ochrona skóry poprzez dostarczanie substancji aktywujących mechanizmy obronne, które zastąpią utracone funkcje.

Natural Defence to linia zaprojektowana do kuracji skóry narażonej na przedwczesne oznaki starzenia.

Wśród głównych składników wyselekcjonowanych dla linii Natural Defence szczególnie można wyróżnić:

 • aminokwasy,
 • oligopeptydy,
 • plankton morski,
 • witaminy odpowiedzialne za wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry.

Składniki te nawilżają, ujędrniają oraz przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek.

Cena: 199 zł

Zabieg dla skóry naczyniowej oparty na wodzie termalnej

Zabieg dla skóry naczyniowej oparty na wodzie termalnej (ZABIEGI KOMPONOWANE)

Cena: 199 zł

Essential – zabieg dla skór mieszanych i tłustych

Essential – zabieg dla skór mieszanych i tłustych (ZABIEGI KOMPONOWANE)
Essential to zabieg zaprojektowany do kuracji skóry mieszanej i tłustej. Wśród głównych składników wyselekcjonowanych dla linii Essential szczególnie można wyróżnić:

 • glinka kaolinowa,
 • wyciąg z oczaru wirginijskiego.

Składniki te regulują pracę gruczołów łojowych, wchłaniają zanieczyszczenia, działają przeciwzapalnie, pozostawiając skórę gładką i matową.

Dodatkowo kompleks aminokwasów, kolagenu i elastyny pochodzenia morskiego, działa silnie nawilżająco, tonizująco wzmacniająco i ochronniedla skóry.

Cena: 199 zł

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Peeling migdałowy jest jedynym peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem.

Właściwości kwasu migdałowego i doskonała tolerancja przez osoby z cerą wrażliwą umożliwiają wykonywanie zabiegu u osób nietolerujących zabiegów przy użyciu innych kwasów.
Peeling migdałowy może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium.

Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.
Preparat zawiera również kwas jabłkowy, glukonolakton i kwas laktobionowy. Są to substancje o licznych właściwościach rewitalizujących, nawilżających oraz zapewniających biologiczną ochronę skóry. Ponadto kwas fitynowy i rezweratrol to substancje o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chelatującym i regenerującym.
Składniki aktywne: kwas migdałowy 40%, kwas laktobionowy, R.F. Activ Complex, MMPs – Inhibitor, MPF factor, substancje regenerujące i bioprotekcyjne.

WSKAZANIA:
przebarwienia, zaburzenia barwnikowe,
starzenie i fotostarzenie skóry,
trądzik pospolity, grudkowo – krostkowy,
skóra łojotokowa,
rewitalizacja skóry.

EFEKT:
skóra: odmłodzona, ujędrniona, elastyczna, wygładzona,
opalenizna: równomierna, świetlista, szybsza stymulacja opalenizny.

Cena: 250 zł peeling migdałowy
Cena: 100 zł peeling migdałowy (dłonie)
Cena: 800 zł peeling migdałowy (pakiet 4 zabiegów)

Ferulac peel booster

To najnowszej generacji peeling o działaniu odmładzajacym oraz rozjaśniajacym. Pozwala osiągnąć poprawę kondycji skóry już w kilka dni. W zabiegu tym wykorzystane jest działanie kwasu ferulowego, florentyny oraz retinolu 1%.

Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamuje i neutralizuje ich działanie a także wzmacnia działanie witamin C i E. Daje ochronę skóry przed promieniowaniem UVB i UVA i w ten sposób minimalizuje uszkodzenia wywołane przez słońce i chroni DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy przeciwdziałając powstawaniu przebarwień i rozjaśnia istniejące. Ponadto, posiada działanie proapoptotyczne na komórki rakowe.
Floretyna wzmacnia penetrację składników aktywnych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych. Ponadto także posiada właściwości antyoksydacyjne.

Retinol jest retinoidem z którego powstaje kwas retinowy. Przyspiesza on mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację.Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Retinol także łagodzi plamy wywołane przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV.

Główne wskazania:

 • przebarwienia
 • fotostarzenie
 • anty-aging
 • nierówności w strukturze i kolorycie skóry
 • blizny i przebarwienia po trądzikowe
 • odnowienie warstwy rogowej.

Cena: 320 zł Ferulac Peel Booster (twarz)
Cena: 340 zł Ferulac Peel Booster (twarz+szyja)
Cena: 350 zł Ferulac Peel Booster (twarz+szyja+dekolt)
Cena: 250 zł Ferulac Peel Booster (dłonie)

Ferulac classic + wit. C

Zabieg łączy dobroczynne działanie kwasu ferulowego i wysoko skoncentrowanej witaminy C.

Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie. Jednocześnie chroni komórki skóry przed promieniowaniem UV, przeciwdziała powstawaniu przebarwień i rozjaśnia już istniejące. W połączeniu z wit. C daje efekt gładkiej, promiennej i rozjaśnionej skóry oraz wspomaga odbudowę naturalnych barier naskórka zapewniając tym samym poprawę nawilżenia i ogólnej kondycji skóry. Wysokie bezpieczeństwo składników aktywnych i brak reakcji z promieniowaniem UV sprawia, że zabieg może być wykonywany przez cały rok, nawet u osób ze skłonnościami do przebarwień.

Cena: 320 zł Ferulac classic + wit. C (twarz + szyja)
Cena: 350 zł Ferulac classic + wit. C (twarz + szyja + dekolt)

DNA Recovery Peel

Całoroczny peeling DNA Recovery Peel powstał na bazie kwasu ferulowego, który blokuje proces fotostarzenia – stąd często jest nazywany „peelingiem fotonaprawczym”. Kwas ferulowy działa antyoksydacyjnie i wzmacnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Czy nam się to podoba, czy nie – to właśnie słońce jest głównym sprawcą starzenia się skóry. Promieniowanie UV niszczy włókna kolagenowe, powodując, że skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Nieodwracalnie uszkadza także struktury DNA, czego skutkiem jest rogowacenie i przesuszenie naskórka, rozszerzanie naczyń krwionośnych i przebarwienia, a także charakterystyczne, głębokie zmarszczki na dekolcie. Wspólnym mianownikiem wszystkich objawów fotostarzenia jest to, że bardzo ciężko się z nimi uporać. W dodatku, nie pojawiają się od razu. Nie zobaczysz ich po jednych wakacjach, a dopiero po latach ekspozycji na słońce. Jedynie odpowiednia pielęgnacja domowa i profesjonalne zabiegi gabinetowe pomogą skutecznie zwalczyć te niechciane letnie pamiątki. Z pomocą przychodzi nam m.in. peeling chemiczny.

Peeling chemiczny z kwasem ferulowym działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i wzmacniająco. Podobnie jak zabiegi na bazie kwasu migdałowego, działa powierzchniowo, nie powodując głębokiego złuszczania. W przypadku silniejszych kwasów, odnawiająca się skóra jest podatna na zwiększoną produkcję melaniny, co często skutkuje powstaniem przebarwień. Peeling z kwasem ferulowym jest pod tym względem całkowicie bezpieczny. Co więcej, naprawia dotychczasowe uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV i zapobiega powstawaniu nowych, działając jak filtr przeciwsłoneczny.
Kwas ferulowy zabezpiecza skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, przed działaniem ciepła i wysoką temperaturą, które niszczą włókna kolagenowe. W okresie wiosenno-letnim będzie więc chronił komórki skóry od wewnątrz, działał poniekąd jak filtr, ale nie chemiczny czy fizyczny, który pochłania bądź odbija promieniowanie, ale taki, który chroni komórkę od wewnątrz, zapobiegając jej starzeniu się.

Dodatkowo, DNA Recovery Peel został wzbogacony o szereg aktywnych składników (m.in. retinol i czynniki wzrostu), które działają przeciwstarzeniowo i regenerująco a także antyoksydacyjnie i naprawczo (enzymy naprawcze, cynk i aminokwasy). Dzięki temu peeling skutecznie spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry, ujednolica koloryt i rozjaśnia przebarwienia, rozprawiając się tym samym ze wszystkimi objawami fotostarzenia.

Poprawę kondycji skóry najlepiej będzie widać po serii 4 zabiegów wykonywanych co 14 dni.

 

Cena: 320 zł DNA Recovery Peel (twarz + szyja)
Cena: 360 zł DNA Recovery Peel (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1250 zł Pakiet 4 zabiegów DNA Recovery Peel (twarz + szyja) + krem pozabiegowy DNA Recovery
Cena: 1500 zł Pakiet 4 zabiegów DNA Recovery Peel (twarz + szyja + dekolt) + krem pozabiegowy DNA Recovery

Kwas salicylowy

Najskuteczniejszy peeling antytrądzikowy!

Salipeel Lic to najnowszej generacji peeling antytrądzikowy wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Zastosowanie tych dwóch zaawansowanych technologii pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty, a przy tym reakcja skóry i jej łuszczenie są minimalne.
Zawarte w liposomach składniki aktywne to kwas salicylowy (15%), kwas cytrynowy (10%) oraz kwas linolenowy.

Zastosowanie w Salipeel Lic liposomów umożliwia:

 • lepszy transport substancji aktywnych w głąb skóry,
 • stopniowe i długotrwałe wydzielanie składników aktywnych,
 • ochronę i stabilność zawartych w nich substancji,
 • dzięki zdolności stopniowego uwalniania substancji aktywnych i skutecznego
  ich wchłaniania wystarczy niewielka ilość preparatu, co znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych.

Kwas salicylowy – główny składnik Salipeel Lic – to kwas beta-hydroksylowy (BHA).

Ogólne działanie kwasu BHA jest bardzo podobne do kwasów owocowych AHA, czyli reguluje on odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco poprzez rozluźnianie połączeń międzykomórkowych i usuwa zbędne warstwy zrogowaciałych komórek naskórka. Kwas salicylowy jest ponadto związkiem spokrewnionym z aspiryną (chemiczna nazwa aspiryny to kwas acetylosalicylowy) i tak jak ona posiada pewne właściwości przeciwzapalne, sprzyja więc procesowi gojenia wyprysków i podrażnień.

Jest to kwas rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki czemu ma także zdolność przenikania przez warstwę łojową i wnikania w głąb mieszków włosowych oraz oczyszczania porów skóry, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku, zapobieganiu tworzeniu się wyprysków i likwidowaniu tzw. „zaskórników”. Z tego względu kwas salicylowy polecany jest dla cer trądzikowych, lecz również suchych z problem zanieczyszczeń w strefie T, ponieważ nie ma właściwości wysuszających.

Zawarty w Salipeel Lic kwas cytrynowy zwiększa wchłanianie substancji aktywnych oraz wzmacnia działanie kwasu salicylowego, zaś kwas linolenowy redukuje ryzyko podrażnienia, regeneruje skórę i przywraca jej funkcje obronne.

Wskazania do peelingu:

 • trądzik zapalny i bliznowaciejący
 • zrogowaciała, przesuszona skóra (również łokcie, kolana, stopy)
 • zapalenie mieszków włosowych
 • trądzik różowaty
 • poszerzone pory
 • łojotok
 • przebarwienia skórne
 • zmarszczki i wiotkość skóry
 • łuszczyca

Przeciwwskazania:

 • alergie skórne
 • opryszczka
 • terapia pochodnymi witaminy A
 • na tydzień przed peelingiem nie należy stosować retinoidów ani preparatów drażniących skórę
 • mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Postępowanie po zabiegu:
Po zabiegu w gabinecie kosmetolog nie zmywa preparatu. Należy go zmyć wodą w domu po 6-8 godzinach. Przezen czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i zaleca się nie nakładać w tym czasie makijażu. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano.

Cena: 190 zł kwas salicylowy (twarz)
Cena: 230 zł kwas salicylowy (twarz + szyja)
Cena: 250 zł kwas salicylowy (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 200 zł kwas salicylowy (plecy)

Melases TRX booster peel - zabieg przeciw przebarwieniom do skóry naczyniowej

Przeznaczenie: Skóra z przebarwieniami o znacznej komponencie naczyniowej. Melasma.

Częstotliwość: 4-6 zabiegów co 21-28 dni. Liczba zabiegów uzależniona od poprawy skóry pacjenta.

Podtrzymanie efektu: przeprowadzać serie 2 razy w roku.

Wykorzystany do zabiegu kwas traneksamowy:
– zapobiega pigmentacji wywołanej przez promieniowanie UV (blokuje syntezę plazminy),
– działa przeciwzapalnie – kontroluje świąd, obrzęk i rumień,
– przyspiesza odnowienie funkcji bariery naskórkowej – często wykorzystywany w atopowym zapaleniu skóry.

Cena: 290 zł Melases TRX booster peel (twarz + szyja)
Cena: 320 zł Melases TRX booster peel (twarz + szyja + dekolt)

GeneO+

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Zabiegi Geneo dają natychmiastowe i długotrwałe efekty. Geneo daje możliwość korzystania z dwóch technologii: Oxygeneo®, Tripollar® RF.

OXYGENEO®
To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz – 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy kapsułki wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i jej potrzeb.

Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:
– wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
– zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
– zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Oxygeneo zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

ZŁUSZCZANIE
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

DOTLENIENIE
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

W zależności od pożądanych efektów i potrzeb skóry Geneo proponuje:

NEO BRIGHT ECO
ROZJAŚNIENIE
Zabieg o zapachu tropikalnej papai, który odżywia i rozświetla skórę natychmiastowo nadając jej promienny wygląd.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

 

NEO REVIVE ECO
ODMŁODZENIE
Zabieg o kojącym zapachu zielonej herbaty, zapobiegający starzeniu się skóry, nawilżający i odżywiający.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

 

BALANCE
OCZYSZCZENIE I ZBILANSOWANIE SKÓRY TŁUSTEJ
Ma na celu oczyszczenie i zbilansowanie cery tłustej oraz poprawienie jej struktury i wyglądu.

Geneo Kraków

 

Geneo pozwala również na zaproponowanie zabiegów ujędrniająco – liftingujących. Do tego celu wykorzystywana jest dodatkowa głowica z technologią fal radiowych.

TRIPOLLAR® RF
Wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

 

Cena: 350 zł Geneo + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 490 zł Geneo + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1200 zł Geneo + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 4 zabiegów
Cena: 1680 zł Geneo + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 6 zabiegów

Tripollar (RF)

FALA RADIOWA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Fala radiowa jest używana w medycynie estetycznej od ponad 75 lat jako technologia bezpieczna i efektywna. W ostatniej dekadzie fala radiowa została uznana jako złoty standard technologiczny stosowany na rynku medycyny estetycznej.

RF podgrzewa głębokie tkanki przy jednoczesnym bezpieczeństwie pracy na naskórku. Stopień efektu klinicznego, zależy od względnej oporności elektrycznej tkanki docelowej.

W medycynie estetycznej technologia RF jest wykorzystywana do:

 • napięcia skóry,
 • redukcji zmarszczek,
 • redukcji miejscowej otyłości
 • redukcji cellulitu.

GENEO / dotlenianie, złuszczanie, wchłanianie: do wyboru kapsułka :NeoRevive lub NeoBright o działaniu odmładzającym lub rozjaśniającym)

TRIPOLLAR (RF) / ujędrnianie, zagęszczanie podniesienie skóry, ,,efekt liftingu’,redukcja zmarszczek’)

ZABIEGI OPARTE NA NAPIĘCIU SKÓRY

GENEO + TriPollar + NeoMassage
6 zabiegów
Najpierw OxyGeneo, następnie Tripollar.
OxyGeneo powoduje złuszczenie warstwy rogowej, co jest związane z lepszą penetracją RF

ZABIEGI OPARTE NA POPRAWIE STRUKTURY SKÓRY I ODŻYWIENIU

TriPollar + GENEO+ + NeoMassage

6 zabiegów
NajpierwTripollar, następnie OxyGeneo.
Zabieg RF powoduje wzrost przepływu krwi i lepszą penetrację składników aktywnych żelu.

Cena: 300 zł Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1800 zł GeneO+ + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 4 zabiegów
Cena: 2390 zł GeneO+ + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 6 zabiegów

Peeling kawitacyjny

Współczesna kosmetologia oferuje coraz bardziej komfortowe i spektakularne zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry. Super Sonic Skin Scrubber firmy Rubica wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje możliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych jak również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczania skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

 • Bezboleśnie , szybko i dokładnie czyści skórę twarzy ,szyi i dekoltu
 • Dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, zapobiegając pojawieniu się stanów zapalnych
 • Nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych
 • Wspomaga leczenie trądziku
 • Rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne
 • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorbcyjne.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów ultradźwiękowych

Wskazania:

 • Przebarwienia
 • Zmarszczki
 • Trądzik
 • Cellulite
 • Szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną)
 • Zasinienia i opuchlizna w okolicy oczu
 • Słabe odżywienie i regeneracja skóry.

Przeciwwskazania:

 • Nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • Ciąża
 • Niewydolność krążenia
 • Stany gorączkowe
 • Ciężki stan ogólny
 • Obecność w tkankach ciał obcych metalicznych ( rozrusznik serca, aparat na zęby itp.)
 • Nerwica wegetatywna znacznego stopnia
 • Osteoporoza.

Kosmetyczne funkcje ultradźwięków:

 • Usuwanie podskórnych plam pigmentacyjnych
 • Eliminowanie skrzepów i rumienia “czerwonego nosa”
 • Eliminowanie zmarszczek
 • Likwidowanie “worków” pod oczami
 • Leczenie trądziku
 • Eliminowanie warstwy rogowej i “rybiej łuski”
 • Usuwanie tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki.

Cena: 50 zł Peeling kawitacyjny (w zabiegu)
Cena: 130 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza
Cena: 185 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + algi mikronizowane
Cena: 170 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + maska kremowa
Cena: 185 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + maska algowa
Cena: 200 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + algi mikroniz. (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 195 zł Peeling twarz/szyja/dekolt + ampułka + sonoforeza + maska kremowa (twarz+szyja+dekolt)
Cena: 220 zł Peeling twarz/szyja/dekolt + ampułka + sonoforeza + maska algowa (twarz+szyja+dekolt)
Cena: 260 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + płat kolagenowy na twarz

Mikrodermabrazja diamentowa

Posiadany przez nas aparat jest nowością na rynku polskim i światowym. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu amerykańskiej produkcji urządzenia DiamondTome. Aparat spełnia wymagane normy europejskie (CE) i amerykańskie (FDA).

W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja czy resurfacing laserowy, mikrodermabrazja nie niesie ryzyka przebarwień i blizn.

Mikrodermabrazja jest techniką usuwania najwyżej położonych warstw skóry czyniąc ją elastyczną i promienną. Mikrodermabrazja diamentowa usuwa warstwy skóry przez delikatne złuszczanie przy użyciu naturalnych odłamków diamentu podczas gdy w tym samym czasie martwe komórki skóry są wsysane w sposób sterylny i kontrolowany. Usuwanie wierzchnich warstw martwych komórek skóry pozostawia gładszą powierzchnię i pobudza wzrost zdrowych komórek nowej skóry.

W przeciwieństwie do innych zabiegów złuszczania mikrodermabrazja diamentowa nie zawiera żadnych zbędnych związków chemicznych (np. tlenku glinu), które mogłyby szkodzić Tobie lub zanieczyszczać środowisko. Mikrodermabrazja diamentowa nie ma efektów ubocznych (niesprzyjających) podrażnień i reakcji skóry, przez co może być stosowana u osób o wrażliwej skórze. Stosowanie korundu czy innych proszków ściernych może powodować pozostawanie cząsteczek proszku w skórze, czego długofalowych rezultatów nie znamy.

MOŻLIWOŚCI ZABIEGU

 • Skóra zniszczona słońcem
 • Plamy starcze (słoneczne)
 • Redukcja płytkich zmarszczek
 • Mieszanka operacji kosmetycznych lub zabiegów laserowych
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Usunięcie zaskórników, zwężenie porów
 • Korekta blizn
 • Zredukowanie hiperpigmentacji (przebarwień)
 • Rozstępy,celulit
 • Odmłodzenie, odżywienie, uelastycznienie skóry
 • Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania
 • Suchośc skóry
 • Trądzik pospolity (zaskórnikowy, gródkowy)
 • Łojotok
 • Generalna regeneracja skóry, głównie przy zaniku włókien kolagenowych
 • Stymulacja mikrokrążenia co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry
 • Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania.

Mikrodermabrazja jest wspaniałą alternatywą do złuszczania laserowego jak również peelingów chemicznych, ponieważ jest nieinwazyjna, nie operacyjna i nie wymaga ”rekonwalescencji.” Twoja skóra będzie promienna, wolna od podrażnień i zbędnych komórek. Będzie bardziej miękka, gładsza, i czysta już po pierwszym zabiegu.

Częstotliwośc zabiegów:

Seria to 4 do 10 zabiegów w zależności od kondycji (stanu) skóry poddanej zabiegowi i od rodzaju skóry. Zabiegi przeprowadza się w odstępach co 7-10 dni. Zależy to od wskazań i oczekiwań pacjenta. Po każdym zabiegu mikrodermabrazji poprawa jest coraz bardziej widoczna. W celu podtrzymania i utrwalenia uzyskanych wyników zaleca się powtórzenie serii po kilku miesiącach.

Mikrodermabrazja diamentowa jest bezbolesna pomimo jej efektywności. Stopień skuteczności jest kontrolowany przez ściśle regulowane podciśnienie w połączeniu z różnymi szorstkościami końcówek diamentowych urządzenia.
Twoja skóra doświadcza skutecznego zabiegu podczas gdy w tym samym czasie ma zapewniony komfort.

Chirurdzy plastyczni i dermatolodzy uważają mikrodermabrazję diamentową za bardziej delikatny zabieg niż inne systemy złuszczania pomimo jej wyższego zaawansowania.

JAK WYGLĄDA SKÓRA BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU?

Twoja skóra może być nieznacznie zarumieniona, ale powinna wrócić do normy po 10 – 30 minutach. Skóra będzie bardziej gładsza już po pierwszym zabiegu i będzie się to polepszało wraz z kolejnymi zabiegami mikrodermabrazji.

CECHY ZABIEGU:

 • Bezbolesny – brak konieczności znieczulenia
 • Nie powoduje uczulenia
 • Nie utrudnia wykonywania codziennych trudności
 • Bezpieczna, kontrolowana głębokość ścierania
 • Eliminacja patogennych drobnoustrojów z powierzchni skóry (np. Propionibacterium acnes)
 • Brak krwawienia i urazu skóry
 • Alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego

Przeciwwskazania:

 • Stany zapalne skóry
 • Nieleczona cukrzyca
 • Egzemy skórne
 • Herpes simplex (opryszczka)
 • Ciąża
 • Zakażenia grzybicze
 • Gorączka
 • Brodawki
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew np. aspiryna, polopiryna (odstawić 24 h przed zabiegiem)
 • Antybiotyki
 • Zioła światło uczulające np. dziurawiec
 • Trądzik krostkowy, ropowiczy
 • Terapia przeciwtrądzikowa ROACCUTANEM (wskazana trzymiesięczna przerwą)
 • Trądzik różowaty
 • Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy)

Nie ma przeciwwskazań w przypadku:

 • Skóry opalonej
 • Skóry płytkounaczynionej.

OBJAWY NIEPOŻĄDANE PO MIKRODERMABRAZJI :

 • Uczucie mrowienia, pieczenia, świądu – objawy te szybko ustępują
 • Przetrwały rumień (do 24-48 godz.). Każdego dnia zaczerwienienie skóry jest coraz mniej widoczne i nie przeszkadza w zrobieniu makijażu oraz w aktywnym wykonywaniu codziennych czynności
 • Nadwrażliwość skóry.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU:

 • unikanie opalania przez pierwsze 48 godzin po zabiegu
 • unikanie kąpieli w chlorowanej wodzie (baseny) do 48 godz. po zabiegu
 • pacjenci z przebarwieniami mogą stosować preparaty wybielające 24 godz. po zabiegu
 • zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorach co najmniej 25.

Cena: 250 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz + maska
Cena: 300 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz i szyję + maska
Cena: 350 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt + maska
Cena: 800 zł Pakiet mikrodermabrazja na twarz – MINI: 4 zabiegi
Cena: 1150 zł Pakiet mikrodermabrazja na twarz – MAXI: 6 zabiegów

Cryolift

Zabieg Cryolift oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii.Wykorzystuje się tu specjalną aparaturę z głowicą uwalniającą stabilne zimno o temperaturze -15 stopni, bezpośrednio na skórę nie wywołując uczucia dyskomfortu.
Cryolift działa na skórę zmęczoną i zwiotczałą co przywraca jej gładkość i blask.

Jest doskonałą metodą na:

 • ujędrnianie wewnetrznych części ramion i ud,
 • zwiotczałą skórę brzucha i biustu,
 • bezbolesną metodą na modelowanie skóry, owalu twarzy,
 • skuteczne zredukowanie worków pod oczami, ujędrnienie powiek,
 • dotlenienie skóry,
 • doskonały zabieg przed “ważnym wyjściem” jako zabieg tzw. bankietowy,
 • skuteczny w likwidacji przebarwień, albowiem melanocyty wrażliwe są na niską temperaturę, a ich rozpad następuję w temperaturze -7 stopni.

Jest to metoda ujędrniania zmęczonej, zwiotczałej skóry, przywracająca jej gładkość i naturalny blask. Metodę tę można nazwać bezigłową mezoterapią ponieważ podajemy w niej te same substancje, ale o konsystencji żelu (więcej). Zabieg nie wywołuje uczucia dyskomfortu, jest bezbolesny i stanowi znakomitą alternatywę do mezoterapii dla osób nie mogących znieść widoku igły. Może być stosowany w każdej okolicy łącznie ze skórą biustu co nie jest możliwe w przypadku mezoterapii igłowej.

Cryolift polega na schłodzeniu wybranego obszaru skóry za pomocą specjalnego pistoletu, zaopatrzonego w końcówkę o temperaturze od minus 15 do 0o C. Oziębienie wybranego obszaru skóry wywołuje w niej grę naczyniową polegająca na zwężaniu się i poszerzaniu naczyń. Dzięki temu poprawia się mikrokrążenie a tym samym dotlenienie skóry. Komórki mogą lepiej funkcjonować i wchłaniać aktywne składniki podawane poprzez powierzchnię skóry w czasie zabiegu. Preparaty wtłaczane są w głąb dzięki różnicy temperatur i grze naczyniowej. Zabieg prowadzi do całkowitego wchłonięcia nałożonego preparatu. Podnosząc temperaturę do minus 6oC można wykonywać zabieg nawet na powiekach górnych.

Jest to innowacja Laboratorium Filorga w zakresie regeneracji skóry.
NCTF żel stosowany podczas zabiegów zawiera kompleks witaminowy (A,B,C,E,K) wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę. Działa kompleksowo dzęki zawartości wszystkich potrzebnych do odnowy substancji. Jest to rezultat wieloletnich doświadczeń lekarzy i najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki medycznej.

Dodatkowo w zabiegu wykorzystuje się następujące ampułki:
Kompleksy biologiczne – wyciąg kawioru łososia
DNA – kompleks biologiczny silnie regenerujący skórę
Elastyna – kompleks biologiczny silnie napinający skórę na bazie czystej elastyny
Collagen – preparat silnie nawilżający skórę
Embrobuste – kompleks biologiczny, bogata receptura oparta na kompletnej mieszance składników komórkowych (wyciąg z kawioru). Poprawia mikrocyrkulacje (wyciąg z arniki). Odżywia, regeneruje oraz zapewnia napięcie skóry. Stymuluje fibroblasty, zwiększając syntezę kolagenu. Preparat przeznaczony jest do stosowania na klatkę piersiową.

Przeciwwskazania:

Ciąża, opryszczka, silne migreny i problemy z zatokami.

Cena: 350 zł Cryolift (twarz, szyja, dekolt)
Cena: 300 zł Cryolift (twarz, szyja)
Cena: 300 zł Cryobust (zabieg na biust)
Cena: 1500 zł Cryolift – seria 6 zabiegów (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1200 zł Cryolift – seria 4 zabiegów (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1000 zł Cryolift – seria 4 zabiegów (twarz + szyja)

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowy, transdermalny sposób transportu substancji aktywnych w leczeniu cellulitu, zmarszczek oraz rozstępów, a także wiotkości i przebarwień skóry.
Alternatywa do bolesnych wstrzykiwań!
Rewelacyjne urządzenie do podskórnego wprowadzania leków, bądź kosmetyków, bez użycia igły.
Impulsy elektryczne wtłaczają składniki substancji aktywnych w żelu w głąb tkanek, gdzie wpływają one efektywnie na procesy naprawcze w skórze.

TMT system jest największym osiągnięciem technologicznym w sektorze medycyny estetycznej. Pozwala osiągnąć doskonałe efekty poprawy kondycji skóry i pozbyć się cellulitu bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak ból, zaczerwienienie, siniaki lub wybroczyny.

Możemy wykonać 7 specjalnie opracowanych programów dla różnych problemów skornych:

 • Program 1- antycellulitowy
 • Program 2 – cellulit zlokalizowany
 • Program 3 – rozstępy
 • Program 4 – ujędrniający
 • Program 5 – anti – aging
 • Program 6 – regeneracja skóry po sońcu
 • Program 7 – na przebarwienia

Programy zabiegowe wykonywane przy pomocy mezoterapii TMT oparte są na powszechnie znanych w medycynie estetycznej substancjach aktywnych.
W terapii cellulitu stosowane są przede wszystkim fosfatydylocholina, kofeina, karczoch i wyciąg z nostrzyka, a w pielęgnacji twarzy krzemionka organiczna, proteiny o działaniu napinającym i kwas hialuronowy oraz witamina C.

Cena: 390 zł Zabieg pojedynczy dowolnego programu
Cena: 1400 zł Seria 4 zabiegów
Cena: 2000 zł Seria 6 zabiegów