Mikronakłuwanie NANOPORE - odmładzanie, spłycanie zmarszczek, ujędrnianie skóry
Doktor Gabriel Serrano, twórca mikronakłuwania Nanopore, nazywa urządzenie supertechnologią. Dlaczego? Ponieważ jest mało inwazyjną metodą, a działa porównywalnie do zabiegów z użyciem lasera. – To będzie jeden z najważniejszych zabiegów i może konkurować z laserami. – tłumaczy dr Serrano.

Spa Kraków

Nanopore jest niemal bezbolesny. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Spa Kraków

Zabiegi z zastosowaniem urządzenia Nanopore są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry klienta, wykorzystując do tego celu odpowiednią mieszankę mezokoktajli. Stosujemy preparaty Mesocit, które zawierają w swoim składzie różne mieszanki np.: czynniki wzrostu zamknięte w liposomach, połączone ze związkami aktywnymi intensywnie penetrującymi najgłębsze warstwy skóry, kwas hialuronowy, retinol, witamina C, peptydy biomimetyczne, kwasy nukleinowe, aminokwasy.

Zabiegi przy wykorzystaniu Nanopore mają działanie:

 • odmładzające
 • niwelujące zmarszczki, przebarwienia
 • odżywcze
 • spłycające blizny, rozstępy
 • odżywiające skórę
 • ujędrniające
 • eliminujące cellulit
 • wzmacniające tkankę łączną
 • poprawiające owal twarzy

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • zmiany zapalne skóry
 • trądzik pospolity w stanie aktywnym
 • trądzik różowaty w stanie aktywnym
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • choroby nowotworowe
 • opryszczka
 • łuszczyca
 • bielactwo
Cena: Mezoterapia mikroigłowa twarz (Meso CIT) – 300 zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa twarz + szyja (Meso CIT) – 350 zł
Cena: Mezoterpaia mikroigłowa twarz szyja + dekolt (Meso CIT) – 390 zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa twarz (z DNA recovery peel) – 400 zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa twarz + szyja (z DNA recovery peel) – 450 zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa twarz + szyja + dekolt (z DNA recovery peel) – 490 zł
Cena: Nanomaska do każdego zabiegu – 179zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa – brzuch (Meso CIT) – 350zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa – dekolt + dłonie (Meso CIT) – 350zł
Cena: Mezoterapia mikroigłowa – plecy (Meso CIT) – 350zł
Terapia fotodynamiczna PAN - SPECTRUM MASK

Terapia LED
Wykorzystanie światła LED stymuluje procesy regeneracji i poprawia ukrwienie skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i niesie za sobą minimalne ryzyko efektów ubocznych. Odpowiednia długość fali przenika do wnętrza skóry bez jej naruszania. Głębokość penetracji zależy od użytego koloru światła.

Jakie zalety ma każdy kolor światła?

Nie każdy kolor światła ma takie samo działanie. W zależności od potrzeb skóry należy dobrać odpowiedni kolor.

• Światło niebieskie działa łagodząco na skórę. Przynosi korzyści głównie osobom z trądzikiem oraz trądzikiem różowatym. Działanie fali niebieskiego światła uszkadza gruczoł łojowy i powoduje zmniejszenie wydzielania sebum, redukując w ten sposób niedrożność mieszków włosowych i poprawiając teksturę skóry.

Spa Kraków

 

• Światło czerwone zwiększa produkcję kolagenu poprzez kontrolowanie rogowacenia i poprawę krążenia, co pomaga w przypadku skóry dotkniętej fotostarzeniem. Fala o takiej długości przywraca elastyczność i przebudowuje wierzchnią warstwę skóry. Przynosi bardzo dobre efekty w zakresie opóźnienia procesów starzenia, redukcji zmarszczek oraz przebarwień.

Spa Kraków

Urządzenie do fototerapii Spectrum Mask
Marka Mediderma wprowadziła na rynek urządzenie do fototerapii – Spectrum Mask. Maska zapewnia spektakularny i długotrwały efekt bez inwazyjnych procedur i bez bólu. Wiązka światła penetruje skórę i dociera do wnętrza komórek, stymulując zachodzące w nich procesy. Nie narusza przy tym struktury komórek, jedynie pobudza i w naturalny sposób intensyfikuje mechanizmy regeneracji. Spectrum Mask została doceniona przez najbardziej znany magazyn branży beauty – LNE – nagrodą “Innowacje LNE”.

Oprócz urządzenia do fototerapii, kluczem do sukcesu zabiegów jest umiejętne połączenie światła z substancjami światłoczułymi, które dobiera specjalista i które aktywują się po kontakcie ze światłem. Do fotouczulaczy należą takie substancje jak kurkumina czy chlorofilina.

Zastosowanie Spectrum Mask
– trądzik
– trądzik różowaty
– starzenie
– atopia
– łuszczyca
– łysienie

Przeciwwskazania
– ciąża
– karmienie piersią
– nowotwory

Terapie z zastosowaniem Spectrum Mask w połaczeniu z substancjami światłoczułymi

 • Zabieg odmładzający

Główna substancja światłoczuła: chlorowodorek kwasu aminolewulinowego.

Wskazania do zabiegu: skóra z objawami starzenia, uszkodzeniami posłonecznymi, tendencją do trądziku, odwodnionej.

Działanie:
– regenerujące: zwiększenie syntezy kolagenu, poprawa tekstury skóry
– antybakteryjne
– przeciwzapalne
– rozjaśnianie przebarwień

Światło LED: naprzemiennie czerwone i niebieskie.

Częstotliwość zabiegów: co 2-3 tygodnie.

 • Zabieg przeciwzapalny, łagodzący

Główna substancja światłoczuła: kurkuma.

Wskazania do zabiegu: skóra z tendencją do trądziku, łuszczycy, atopowe zapalenie skóry.

Korzyści zabiegu:
– poprawa umiarkowanych i ciężkich zmian trądzikowych
– ograniczenie powstawania blizn potrądzikowych
– poprawa elastyczności skóry
– ujednolicenie kolorytu skóry
– redukcja hiperkeratozy

Światło LED: niebieskie.

Częstotliwość zabiegów: co 2 tygodnie.

 • Zabieg przeciwtrądzikowy

Główna substancja światłoczuła: chlorofilina.

Wskazania do zabiegu: skóra z tendencją do trądziku, z zaczerwienieniami i objawami fotostarzenia.

Działanie:
– przeciwtrądzikowe,
– antybakteryjne,
– antyoksydacyjne,
– dotleniające skórę,
– rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych,
– ograniczenie produkcji sebum,
– zamknięcie rozszeerzonych porów.

Światło LED: naprzemiennie czerwone i niebieskie.

Częstotliwość zabiegów: co 2 tygodnie.

 

Cena: Zabieg odmładzający – 300zł
Cena: Zabieg przeciwzapalny, łagodzący – 300zł
Cena: Zabieg przeciwtrądzikowy – 300zł
Cena: Terapia PAN bez zabiegu (demakijaż, Spectrum Mask, krem na wykończenie) – 100zł
Cena: Terapia PAN do zabiegu – 50zł
Cena: Peeling kawitacyjny + Nanomaska + Spectrum Mask – 260zł
Cena: Oczyszczanie wodorowe + Nanomaska + Spectrum Mask – 350zł
Cena: Peeling salicylowy (twarz+szyja) + Spectrum Mask – 280zł
Cena: Ferulac + wit. C (twarz+szyja) + Spectrum Mask – 370zł
Cena: Mandelac + wit. C (twarz+szyja+dekolt) + Nanomaska + Spectrum Mask – 440zł
Oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2 - oczyszczanie skóry aktywnym wodorem

Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym Q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Spa Kraków

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

1 ETAP: OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

Spa Kraków

2 ETAP: HYDROPEELING
Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Spa Kraków

3 ETAP: INFUZJA JONOWA
Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.

Spa Kraków

4 ETAP: LIFTING MCS
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

Spa Kraków

EFEKTY
Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Spa Kraków

PRZECIWWSKAZANIA
– naruszenie ciągłości skóry,
– oparzenia słoneczne,
– opryszczka w ostrym stadium,
– ostre procesy zapalne,
– zażywanie leków przeciwzakrzepowych,
– ciężka choroba somatyczna,
– ciąża,
– nadwrażliwość na prądy.

CZĘSTOTLIWOŚĆ
Seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 10-14 dni.
Zabieg można wykonywać też jednorazowo.

Cennik:
Oczyszczanie wodorowe twarzy jako początek do zabiegu pielęgnacyjnego Skeyndor
(oczyszczanie wodorem) – 150 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy + kojąca maska – 250 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy (wszystkie etapy) – 320 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy (wszystkie etapy) oraz Face Roller MCS  – 350 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi + kojąca maska – 270 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi (wszystkie etapy) – 340 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi (wszystkie etapy) oraz Face Roller MCS – 390 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu (wszystkie etapy) – 420 zł
Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu (wszystkie etapy) oraz Face Roller MCS – 450 zł
Oczyszczanie wodorowe pleców (oczyszczanie wodorem) – 300 zł
Oczyszczanie wodorowe pleców (wszystkie etapy) – 450 zł
Fala uderzeniowa Storz D-Actor - redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek

CO TO JEST FALA UDERZENIOWA STORZ?
Storz jest zabiegiem opartym na technologii fali uderzeniowej. W głowicy urządzenia generowana jest fala akustyczna charakteryzująca się dużą dawką ciśnienia, które wzrasta bardzo szybko względem ciśnienia na zewnątrz. Właściwości fali uderzeniowej wykorzystywane są do zabiegów medycyny estetycznej i fizjoterapii. Fala akustyczna stymuluje mechanicznie tkanki, poprawia metabolizm komórkowy oraz stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych w efekcie redukując zlokalizowaną tkankę tłuszczową czy cellulit.

NA CZYM POLEGA ZABIEG STORZ?
Głowica STORZ w kontakcie ze skórą generuje falę dźwiękową, która wytwarza energię w postaci ciśnienia. Energia przeniesiona do wnętrza tkanek powoduje rozerwanie włókien otaczających komórki tłuszczowe. Następnie organizm usuwa rozbite komórki tłuszczowe w trakcie naturalnego procesu metabolicznego.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 1. Działanie estetyczne
  – Walka z cellulitem
  – Modelowanie ciała
  – Poprawa elastyczności skóry
  – Redukcja zmarszczek (zmniejsza rozmiar porów, zmniejsza głębokość i szerokość zmarszczek, poprawia strukturę skóry
 2. Działanie Fizjoterapeutyczne
  – Drenaż
  – Terapia blizn i rozstępów
  – Rozluźnienie mięśni i tkanki łącznej
  – Działanie przeciw bólowe

PRZECIWWSKAZANIA

 • Brak zakończonego wzrostu kostnego
 • Nowotwory do 5 lat po wyleczeniu
 • Osteoporoza
 • Ciąża
 • Zakrzepica, żylaki w miejscu zabiegowym
 • Przepuklina pępkowa w miejscu zabiegowym
 • Antykoagulanty, leki sterydowe, p/zapalne
 • Rozrusznik serca w miejscu zabiegowym
 • Endometrioza – przy zabiegach na brzuch
 • Choroby krwi, hemofilia
 • Epilepsja
 • Bezpośredni obszar płuc, klatki piersiowej

OBSZARY ZABIEGOWE
brzuch, uda, pośladki, ramiona, twarz

ZALETY
Zabieg nieinwazyjny (nie uszkadza skóry), nie wymaga odpoczynku i nadaje się do wszystkich typów skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW
Seria 8 – 12 zabiegów (optymalnie 10 zabiegów)
1 – 2 zabiegi w tygodniu co 3 – 7 dni
Najlepsze efekty widoczne są nawet 2 – 3 miesiące po ostatnim zabiegu.

PROCEDURY ŁĄCZONE
LPG Endermologie + STORZ

CZAS TRWANIA ZABIEGU
40 minut

Cena: Storz na jedną partię ciała – 450 zł
Cena: Pakiet 6 zabiegów Storz (jedna parta ciała podczas jednej wizyty) – 2100 zł
Cena: Pakiet 10 zabiegów Storz (jedna parta ciała podczas jednej wizyty) – 3000 zł
Cena: Pakiet 8 zabiegów Storz (dwie partie ciała podczas jednej wizyty) – 2000 zł
Cena: Pakiet 12 zabiegów Storz (dwie partie ciała podczas jednej wizyty) – 2700 zł
Drenaż głowicą wibrującą V-Actor

Głowicę wibrującą V-Actor używamy w celu udrożnienia przepływu limfy zmniejszając obrzęk i bolesność tkanki. Poruszamy głowicą po całym obszarze leczonym z lekkim przytrzymaniem głowicy i uciskiem na obszarach głównych węzłów chłonnych w kierunku do sercowym. 

Zalety drenażu:

 • relaksacja tkanki mięśniowej i łącznej
 • poprawa mikrokrążenia
 • zwiększona aktywność limfatyczna
 • redukcja stresu poprzez spadek kortyzolu
 • działanie przeciwobrzękowe
Cena: Drenaż głowicą wibrującą V-Actor: 90 zł
Czas trwania: 30 minut
Endermologia LPG ALLIANCE - Nowość!

Endermologie®
Jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną ciała i skóry.

ALLIANCE, NOWY PATENT TECHNOLOGICZNY LPG®.
Firma LPG® opracowała zabiegi odmładzające i wyszczuplające na miarę XXI wieku. Po raz kolejny firma LPG® łamie zasady i rzuca wyzwanie konwencjonalnemu podejściu do spraw urody. Pierwszy raz w swojej historii głowica zabiegowa wyposażona w dwie rolki uległa spektakularnej ewolucji.
Po raz pierwszy dwie technologie połączyły się w jedno, w wyniku czego możliwe jest uzyskiwanie spektakularnych efektów zabiegów oraz poprawy funkcjonowania całego organizmu z działaniem wyszczuplającym i odmładzającym.
Synergia opatentowanych technologii — rolki z napędem elektrycznym, zmotoryzowanej klapki oraz zsynchronizowanego zasysania sekwencyjnego — dla zapewnienia nowego sposobu mobilizacji tkanki, na wszystkich jej wymiarach, zapewniając jeszcze przyjemniejszy i skuteczniejszy zabieg.

Efekty:
– Eliminowanie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
– Wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– Skóra staje się jędrniejsza, a cellulit wygładzony

Brzuszek lub „boczki”, cellulit lub poprawa jędrności skóry… odwieczny dylemat już nie istnieje. Zabiegi Endermologie® są wszechstronne, przyjemne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i przystosowane do:
– TYPU SKÓRY
– KLUCZOWYCH OBSZARÓW
– POŻĄDANEGO CZASU TRWANIA ZABIEGU.

CELLU M6® ALLIANCE: PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUZ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ:

 • wygładzenie skórki pomarańczowej o 67%*
 • ujędrnienie skóry o 71%*
 • zmniejszenie obwodu talii o 3,4 cm*

* U niektórych osób rezultaty są zauważalne po dłuższym czasie, np. W przypadku długoterminowego leczenia kortykosteroidami, cukrzycy, niedoczynności tarczycy.

NOWY PATENT LPG®: ALLIANCE Z INNOWACYJNYM SENSOREM IDENTYFIKACJI SKÓRY
Dzięki sensorowi identyfikacji skóry, z łatwością dopasowujemy moc zabiegu do jakości tkanki! Stymulacja dostosowuje się precyzyjnie do indywidualnych właściwości skóry. Intensywność zabiegu jest zoptymalizowana, jednocześnie w pełni dostosowując się do każdego rodzaju skóry.

Zalety CELLU M6® ALLIANCE:

 • Endermologie® łączy zastosowania w medycynie oraz w kosmetologii (twarz i ciało).
 • Techniki LPG® są stuprocentowo naturalne, nieagresywne, nieinwazyjne i nie powodują skutków ubocznych.
 • Idealne połączenie z innymi zabiegami na ciało.
 • Posiada innowacyjny sensor identyfikacji skóry, dzięki któremu dopasujemy moc zabiegu do jakości tkanki.
 • Stymulacja tkanek zwiększona o 25%!

Wskazania do zabiegu na ciało:

 • problematyczny cellulit
 • pozbawiona elastyczności i gęstości skóra
 • oporna tkanka tłuszczowa
 • zastoje limfatyczne

Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu na ciało:

 • nowotwór – z wyłączeniem wskazań medycznych
 • stan zapalny
 • infekcje
 • antykoagulanty
 • choroba krwi
 • ciąża (z wyjątkiem nóg)
 • skrzepliny

Przeciwwskazania miejscowe:

 • trądzik różowaty
 • żylaki i pajączki naczyniowe
 • zmiany skórne, odleżyny, wrzody
 • niedawno powstałe blizny, przerosty blizn, bliznowce
 • przepuklina brzuszna i pachwinowa
 • zmiany w kościach,, stawach i mięśniach w ostrej fazie
 • implanty hormonalne
 • chirurgia żył (przez pierwsze dwa miesiące)
 • obszary poddane operacji pod znieczuleniem
 • znamiona podwyższone ponad powierzchnię skóry
 • piercing
 • botox
 • zastosowanie wypełniaczy w formie zastrzyków
 • tłuszczaki
 • naczyniaki

Cennik:

 • Endermologia LPG Alliance (40 min.) – 240 zł
  Pakiet 5 zabiegów (po 40 min.) – 1150 zł
  Pakiet 10 zabiegów (po 40 min.) – 2100 zł
  Pakiet 15 zabiegów (po 40 min.) – 3000 zł
 • Focus do zabiegu na wybrane partie ciała (10 min.) – 50 zł
 • Personalizowany zabieg na ciało (60 min.) – 300 zł
  (Pogramy: Relaksujący / Detoksykujący / Rewitalizujący)
 • Pakiety 6-dniowe (po 90 min.) – 1800 zł
  (Pakiety: Detoks / Odnowa dla Młodych Mam / Rewitalizacja)
 • Drenaż (30 min.) – 200 zł
  Pakiet 10 drenaży (30 min.) – 1700 zł
 • Niewydolność żylna (30 min.) – 200 zł
 • Endopunktura (50 min.) – 290 zł
Ergolift - Endermologia na twarz

Metoda Endermologie® to w 100% naturalny i skuteczny zabieg, dzięki któremu twoja cera pozostanie świeża i promienna nie zależnie od pogody oraz będzie wyglądać na mniej zmęczoną. Zabieg pobudza skórę bez naruszania naskórka, reaktywując mechanizmy zachodzące w komórkach.

Opatentowana głowica zabiegowa LPG® delikatnie stymuluje skórę i dotlenia tkanki, jednocześnie pobudzając mikrokrążenie i wyrównując cerę. Rezultat to łagodnie złuszczona zewnętrzna warstwa skóry, dotlenione tkanki, stymulacja mikrokrążenia, a także ujędrnienie, napięcie, wypełnienie i nawilżenie skóry. To gwarancja promiennego, zdrowego blasku.

Jedyna technika, która w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w całkowicie bezbolesny sposób bez efektów ubocznych:

 • Stuprocentowo naturalny: technika nie naruszająca ekosystemu skóry.
 • Rozwiązanie, które nie jest ani agresywne (medycyna estetyczna, chirurgia), ani za delikatne (kosmetyki).
 • Natychmiastowe rezultaty: promienna cera i wyrównana skóra już po pierwszej sesji.
 • Długotrwałe rezultaty: przywrócenie gęstości skórze, oczyszczenie cery, wymodelowanie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek.
 • Prawdziwy styl życia: zwyczaj, który powinno się stosować codziennie przez cały rok.
 • Udowodniona skuteczność: w nowych badaniach w zakresie fibroblastów.
 • Przyjemne doświadczenie: 30 minut czystego relaksu.

Bezwzględne przeciwwskazania do wykonania Ergolift:

 • nowotwór
 • wysypka skórna
 • faza zapalna
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • opryszczka
 • stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
 • bielactwo nabyte

Przeciwwskazania miejscowe do wykonania Ergolift:

 • trądzik różowaty
 • wypełniacze
 • nici
 • świeże blizny
 • zmiany skórne
 • obszary pod znieczuleniem
 • znamiona ponad powierzchnię skóry
 • piercing
 • botox
 • tłuszczaki
 • naczyniaki

Cennik:

Ergolift – rozświetlenie (15 min.) – 150 zł
Ergolift – zabieg rzeźbiący owal twarzy (30 min.) – 200 zł
Pakiet 5 zabiegów Ergolift rzeźbiących owal twarzy – 875 zł
Pakiet 10 zabiegów Ergolift rzeźbiących owal twarzy – 1600 zł

Endermologia LPG Lipo M6

Endermologie ® – redukuje cellulit, ujędrnia, usuwa toksyny
Lipomassage ® – redukuje głębokie pokłady tkanki tłuszczowej opornej na stosowaną dietę i gimnastykę.

Aparat Lipo M6R oferuje zabiegi estetyczne na ciało. Przeznaczony jest do wyszczuplania ciała i kształtowania sylwetki.
Wykorzystuje opatentowaną technikę LPG®
Moduły wyposażone są w dwie rolki, w których zastosowano mikroelektronikę pozwalającą na niezależne sterowanie kierunkiem i prędkością ich obrotu.

Dzięki ergonomicznym kształtom głowica zapewnia wygodę i pozwala na kontrolę podstawowych parametrów zabiegu. To najwyższa jakość i precyzja w najmniejszych szczegółach, chroniona patentami. Elastyczne i wszechstronne moduły oraz głowice zapewniają dostęp do wszystkich obszarów ciała.

Technika Lipomassage® pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wybranych partiach ciała. Trzy techniki LPG® Endermologie®: Roll’in, Roll’up i Roll’out, oraz 4 programy gwarantują precyzyjne oddziaływanie na tkankę i uzyskanie długotrwałych efektów.

Lipomassage® redukuje głębokie pokłady tkanki tłuszczowej opornej na stosowaną dietę i gimnastykę.

Endermologie jest wysoko efektywną metodą leczenia cellulitu, redukcji lokalnych otłuszczeń i znacznej poprawy skóry. Masaż Endermologie wykonuje się za pomocą głowic z wymiennymi końcówkami. Głowica składa się z dwóch rolek wraz z komorą podciśnieniową. Praca rolek polega na ich obrocie w różnych kierunkach i z różnymi prędkościami, co powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego.

Efektem są:

 • poprawa krążenia
 • oczyszczenie z toksyn
 • szybsze spalanie tłuszczu
 • ujędrnienie skóry
 • złuszczenie naskórka

Przeciwwskazania bezwzględne:

 • nowotwór, ostry stan chorobowy
 • ciąża (dozwolony protokół na syndrom zmęczonych nóg, obrzęki, z wyjątkiem zapalenia żył przebytym w ostatnich 2 latach
 • Infekcje skóry i wszelkiego rodzaju wysypki, rumienie (trądzik,łuszczyca, półpasiec, egzema, pokrzywka, opryszczka.)
 • zapalenie żył (stwardnienie łydek, zaczerwienienie, uczucie gorąca, ból)
 • antykoagulanty
 • bielactwo.

Przeciwskazania lokalne:

 • ewentracja, przepuklina brzuszna, pierçing
 • naczyniak
 • bolesne żylaki
 • tłuszczak
 • implanty (podskórne leki antykoncepcyjne, rozrusznik,.)
 • kruchość naczyń
 • iniekcje, implanty, peelingi, zabiegi laserowy,. (w zależności od stanu skóry)
 • operacje plastyczne (liposuccion, lifting,.) w ostatnich 6 miesiącach.
Cena: 120 zł Pojedynczy zabieg
Cena: 550 zł Pakiet 5 zabiegów
Cena: 1000 zł Pakiet 10 zabiegów
Cena: 1450 zł Pakiet 15 zabiegów + strój gratis
GeneO+ - złuszczanie, wchłanianie, dotlenianie

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Zabiegi Geneo dają natychmiastowe i długotrwałe efekty. Geneo daje możliwość korzystania z dwóch technologii: Oxygeneo®, Tripollar® RF.

OXYGENEO®
To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz – 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy kapsułki wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i jej potrzeb.

Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:
– wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
– zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
– zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Oxygeneo zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

ZŁUSZCZANIE
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE
Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

DOTLENIENIE
W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

W zależności od pożądanych efektów i potrzeb skóry Geneo proponuje:

NEO BRIGHT ECO
ROZJAŚNIENIE
Zabieg o zapachu tropikalnej papai, który odżywia i rozświetla skórę natychmiastowo nadając jej promienny wygląd.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

 

NEO REVIVE ECO
ODMŁODZENIE
Zabieg o kojącym zapachu zielonej herbaty, zapobiegający starzeniu się skóry, nawilżający i odżywiający.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

 

BALANCE
OCZYSZCZENIE I ZBILANSOWANIE SKÓRY TŁUSTEJ
Ma na celu oczyszczenie i zbilansowanie cery tłustej oraz poprawienie jej struktury i wyglądu.

Geneo Kraków

Geneo pozwala również na zaproponowanie zabiegów ujędrniająco – liftingujących. Do tego celu wykorzystywana jest dodatkowa głowica z technologią fal radiowych.

TRIPOLLAR® RF
Wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

Geneo Kraków

Geneo Kraków

Cena: 350 zł GeneO+ + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 490 zł GeneO+ + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1200 zł GeneO+ + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 4 zabiegów
Cena: 1680 zł GeneO+ + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 6 zabiegów

Tripollar (RF) - lifting, zagęszczanie skóry

FALA RADIOWA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Fala radiowa jest używana w medycynie estetycznej od ponad 75 lat jako technologia bezpieczna i efektywna. W ostatniej dekadzie fala radiowa została uznana jako złoty standard technologiczny stosowany na rynku medycyny estetycznej.

RF podgrzewa głębokie tkanki przy jednoczesnym bezpieczeństwie pracy na naskórku. Stopień efektu klinicznego, zależy od względnej oporności elektrycznej tkanki docelowej.

W medycynie estetycznej technologia RF jest wykorzystywana do:

 • napięcia skóry,
 • redukcji zmarszczek,
 • redukcji miejscowej otyłości
 • redukcji cellulitu.

GENEO / dotlenianie,złuszczanie,wchłanianie: do wyboru kapsułka :NeoRevive lub NeoBright o działaniu odmładzającym lub rozjaśniającym)

TRIPOLLAR (RF) / ujędrnianie,zagęszczanie podniesienie skóry, ,,efekt liftingu’,redukcja zmarszczek’)

ZABIEGI OPARTE NA NAPIĘCIU SKÓRY

GENEO + TriPollar + NeoMassage
6 zabiegów
Najpierw OxyGeneo, następnie Tripollar.
OxyGeneo powoduje złuszczenie warstwy rogowej, co jest związane z lepszą penetracją RF

ZABIEGI OPARTE NA POPRAWIE STRUKTURY SKÓRY I ODŻYWIENIU

TriPollar + GENEO+ + NeoMassage
6 zabiegów
NajpierwTripollar, następnie OxyGeneo.
Zabieg RF powoduje wzrost przepływu krwi i lepszą penetrację składników aktywnych żelu.

Cena: 300 zł Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1800 zł GeneO+ + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 4 zabiegów
Cena: 2390 zł GeneO+ + Tripollar + Neomasaż (twarz + szyja + dekolt) – pakiet 6 zabiegów
Peeling kawitacyjny - delikatne oczyszczanie skóry

Współczesna kosmetologia oferuje coraz bardziej komfortowe i spektakularne zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry. Super Sonic Skin Scrubber firmy Rubica wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje możliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych jak również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczania skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

 • Bezboleśnie , szybko i dokładnie czyści skórę twarzy ,szyi i dekoltu
 • Dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, zapobiegając pojawieniu się stanów zapalnych
 • Nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych
 • Wspomaga leczenie trądziku
 • Rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne
 • Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorbcyjne.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów ultradźwiękowych

Wskazania:

 • Przebarwienia
 • Zmarszczki
 • Trądzik
 • Cellulite
 • Szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną)
 • Zasinienia i opuchlizna w okolicy oczu
 • Słabe odżywienie i regeneracja skóry.

Przeciwwskazania:

 • Nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • Ciąża
 • Niewydolność krążenia
 • Stany gorączkowe
 • Ciężki stan ogólny
 • Obecność w tkankach ciał obcych metalicznych ( rozrusznik serca, aparat na zęby itp.)
 • Nerwica wegetatywna znacznego stopnia
 • Osteoporoza.

Kosmetyczne funkcje ultradźwięków:

 • Usuwanie podskórnych plam pigmentacyjnych
 • Eliminowanie skrzepów i rumienia “czerwonego nosa”
 • Eliminowanie zmarszczek
 • Likwidowanie “worków” pod oczami
 • Leczenie trądziku
 • Eliminowanie warstwy rogowej i “rybiej łuski”
 • Usuwanie tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki.

Cena: 50 zł Peeling kawitacyjny (w zabiegu)
Cena: 130 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza
Cena: 200 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + algi mikronizowane
Cena: 190 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + maska kremowa
Cena: 200 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + maska algowa
Cena: 240 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + algi mikroniz. (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 220 zł Peeling twarz/szyja/dekolt + ampułka + sonoforeza + maska kremowa (twarz+szyja+dekolt)
Cena: 240 zł Peeling twarz/szyja/dekolt + ampułka + sonoforeza + maska algowa (twarz+szyja+dekolt)
Cena: 280 zł Peeling kawitacyjny twarz + ampułka + sonoforeza + płat kolagenowy na twarz
Mikrodermabrazja diamentowa DIAMOND TOME - złuszczanie naskórka

Posiadany przez nas aparat jest nowością na rynku polskim i światowym. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu amerykańskiej produkcji urządzenia DiamondTome. Aparat spełnia wymagane normy europejskie (CE) i amerykańskie (FDA).

W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja czy resurfacing laserowy, mikrodermabrazja nie niesie ryzyka przebarwień i blizn.

Mikrodermabrazja jest techniką usuwania najwyżej położonych warstw skóry czyniąc ją elastyczną i promienną. Mikrodermabrazja diamentowa usuwa warstwy skóry przez delikatne złuszczanie przy użyciu naturalnych odłamków diamentu podczas gdy w tym samym czasie martwe komórki skóry są wsysane w sposób sterylny i kontrolowany. Usuwanie wierzchnich warstw martwych komórek skóry pozostawia gładszą powierzchnię i pobudza wzrost zdrowych komórek nowej skóry.

W przeciwieństwie do innych zabiegów złuszczania mikrodermabrazja diamentowa nie zawiera żadnych zbędnych związków chemicznych (np. tlenku glinu), które mogłyby szkodzić Tobie lub zanieczyszczać środowisko. Mikrodermabrazja diamentowa nie ma efektów ubocznych (niesprzyjających) podrażnień i reakcji skóry, przez co może być stosowana u osób o wrażliwej skórze. Stosowanie korundu czy innych proszków ściernych może powodować pozostawanie cząsteczek proszku w skórze, czego długofalowych rezultatów nie znamy.

MOŻLIWOŚCI ZABIEGU

 • Skóra zniszczona słońcem
 • Plamy starcze (słoneczne)
 • Redukcja płytkich zmarszczek
 • Mieszanka operacji kosmetycznych lub zabiegów laserowych
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Usunięcie zaskórników, zwężenie porów
 • Korekta blizn
 • Zredukowanie hiperpigmentacji (przebarwień)
 • Rozstępy,celulit
 • Odmłodzenie, odżywienie, uelastycznienie skóry
 • Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania
 • Suchośc skóry
 • Trądzik pospolity (zaskórnikowy, gródkowy)
 • Łojotok
 • Generalna regeneracja skóry, głównie przy zaniku włókien kolagenowych
 • Stymulacja mikrokrążenia co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry
 • Zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegu fotoodmładzania.

Mikrodermabrazja jest wspaniałą alternatywą do złuszczania laserowego jak również peelingów chemicznych, ponieważ jest nieinwazyjna, nie operacyjna i nie wymaga ”rekonwalescencji.” Twoja skóra będzie promienna, wolna od podrażnień i zbędnych komórek. Będzie bardziej miękka, gładsza, i czysta już po pierwszym zabiegu.

Częstotliwośc zabiegów:

Seria to 4 do 10 zabiegów w zależności od kondycji (stanu) skóry poddanej zabiegowi i od rodzaju skóry. Zabiegi przeprowadza się w odstępach co 7-10 dni. Zależy to od wskazań i oczekiwań pacjenta. Po każdym zabiegu mikrodermabrazji poprawa jest coraz bardziej widoczna. W celu podtrzymania i utrwalenia uzyskanych wyników zaleca się powtórzenie serii po kilku miesiącach.

Mikrodermabrazja diamentowa jest bezbolesna pomimo jej efektywności. Stopień skuteczności jest kontrolowany przez ściśle regulowane podciśnienie w połączeniu z różnymi szorstkościami końcówek diamentowych urządzenia.
Twoja skóra doświadcza skutecznego zabiegu podczas gdy w tym samym czasie ma zapewniony komfort.

Chirurdzy plastyczni i dermatolodzy uważają mikrodermabrazję diamentową za bardziej delikatny zabieg niż inne systemy złuszczania pomimo jej wyższego zaawansowania.

JAK WYGLĄDA SKÓRA BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU?

Twoja skóra może być nieznacznie zarumieniona, ale powinna wrócić do normy po 10 – 30 minutach. Skóra będzie bardziej gładsza już po pierwszym zabiegu i będzie się to polepszało wraz z kolejnymi zabiegami mikrodermabrazji.

CECHY ZABIEGU:

 • Bezbolesny – brak konieczności znieczulenia
 • Nie powoduje uczulenia
 • Nie utrudnia wykonywania codziennych trudności
 • Bezpieczna, kontrolowana głębokość ścierania
 • Eliminacja patogennych drobnoustrojów z powierzchni skóry (np. Propionibacterium acnes)
 • Brak krwawienia i urazu skóry
 • Alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego

Przeciwwskazania:

 • Stany zapalne skóry
 • Nieleczona cukrzyca
 • Egzemy skórne
 • Herpes simplex (opryszczka)
 • Ciąża
 • Zakażenia grzybicze
 • Gorączka
 • Brodawki
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew np. aspiryna, polopiryna (odstawić 24 h przed zabiegiem)
 • Antybiotyki
 • Zioła światło uczulające np. dziurawiec
 • Trądzik krostkowy, ropowiczy
 • Terapia przeciwtrądzikowa ROACCUTANEM (wskazana trzymiesięczna przerwą)
 • Trądzik różowaty
 • Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy)

Nie ma przeciwwskazań w przypadku:

 • Skóry opalonej
 • Skóry płytkounaczynionej.

OBJAWY NIEPOŻĄDANE PO MIKRODERMABRAZJI :

 • Uczucie mrowienia, pieczenia, świądu – objawy te szybko ustępują
 • Przetrwały rumień (do 24-48 godz.). Każdego dnia zaczerwienienie skóry jest coraz mniej widoczne i nie przeszkadza w zrobieniu makijażu oraz w aktywnym wykonywaniu codziennych czynności
 • Nadwrażliwość skóry.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU:

 • unikanie opalania przez pierwsze 48 godzin po zabiegu
 • unikanie kąpieli w chlorowanej wodzie (baseny) do 48 godz. po zabiegu
 • pacjenci z przebarwieniami mogą stosować preparaty wybielające 24 godz. po zabiegu
 • zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorach co najmniej 25.
Cena: 250 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz + maska
Cena: 300 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz i szyję + maska
Cena: 350 zł Mikrodermabrazja diamentowa na twarz, szyję i dekolt + maska
Cena: 800 zł Pakiet mikrodermabrazja na twarz – MINI: 4 zabiegi
Cena: 1150 zł Pakiet mikrodermabrazja na twarz – MAXI: 6 zabiegów
Cryolift FILORGA - ujędrnianie skóry, modelowanie owalu twarzy

Zabieg Cryolift oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii.Wykorzystuje się tu specjalną aparaturę z głowicą uwalniającą stabilne zimno o temperaturze -15 stopni, bezpośrednio na skórę nie wywołując uczucia dyskomfortu.
Cryolift działa na skórę zmęczoną i zwiotczałą co przywraca jej gładkość i blask.

Jest doskonałą metodą na:

 • ujędrnianie wewnetrznych części ramion i ud,
 • zwiotczałą skórę brzucha i biustu,
 • bezbolesną metodą na modelowanie skóry, owalu twarzy,
 • skuteczne zredukowanie worków pod oczami, ujędrnienie powiek,
 • dotlenienie skóry,
 • doskonały zabieg przed “ważnym wyjściem” jako zabieg tzw. bankietowy,
 • skuteczny w likwidacji przebarwień, albowiem melanocyty wrażliwe są na niską temperaturę, a ich rozpad następuję w temperaturze -7 stopni.

Jest to metoda ujędrniania zmęczonej, zwiotczałej skóry, przywracająca jej gładkość i naturalny blask. Metodę tę można nazwać bezigłową mezoterapią ponieważ podajemy w niej te same substancje, ale o konsystencji żelu (więcej). Zabieg nie wywołuje uczucia dyskomfortu, jest bezbolesny i stanowi znakomitą alternatywę do mezoterapii dla osób nie mogących znieść widoku igły. Może być stosowany w każdej okolicy łącznie ze skórą biustu co nie jest możliwe w przypadku mezoterapii igłowej.

Cryolift polega na schłodzeniu wybranego obszaru skóry za pomocą specjalnego pistoletu, zaopatrzonego w końcówkę o temperaturze od minus 15 do 0o C. Oziębienie wybranego obszaru skóry wywołuje w niej grę naczyniową polegająca na zwężaniu się i poszerzaniu naczyń. Dzięki temu poprawia się mikrokrążenie a tym samym dotlenienie skóry. Komórki mogą lepiej funkcjonować i wchłaniać aktywne składniki podawane poprzez powierzchnię skóry w czasie zabiegu. Preparaty wtłaczane są w głąb dzięki różnicy temperatur i grze naczyniowej. Zabieg prowadzi do całkowitego wchłonięcia nałożonego preparatu. Podnosząc temperaturę do minus 6oC można wykonywać zabieg nawet na powiekach górnych.

Jest to innowacja Laboratorium Filorga w zakresie regeneracji skóry.
NCTF żel stosowany podczas zabiegów zawiera kompleks witaminowy (A,B,C,E,K) wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę. Działa kompleksowo dzęki zawartości wszystkich potrzebnych do odnowy substancji. Jest to rezultat wieloletnich doświadczeń lekarzy i najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki medycznej.

Dodatkowo w zabiegu wykorzystuje się następujące ampułki:
Kompleksy biologiczne – wyciąg kawioru łososia
DNA – kompleks biologiczny silnie regenerujący skórę
Elastyna – kompleks biologiczny silnie napinający skórę na bazie czystej elastyny
Collagen – preparat silnie nawilżający skórę
Embrobuste – kompleks biologiczny, bogata receptura oparta na kompletnej mieszance składników komórkowych (wyciąg z kawioru). Poprawia mikrocyrkulacje (wyciąg z arniki). Odżywia, regeneruje oraz zapewnia napięcie skóry. Stymuluje fibroblasty, zwiększając syntezę kolagenu. Preparat przeznaczony jest do stosowania na klatkę piersiową.

Przeciwwskazania:

Ciąża, opryszczka, silne migreny i problemy z zatokami.

Cena: 350 zł Cryolift (twarz, szyja, dekolt)
Cena: 300 zł Cryolift (twarz, szyja)
Cena: 300 zł Cryobust (zabieg na biust)
Cena: 150 zł Cryolift na okolice oczu (30 minut)
Cena: 1500 zł Cryolift – seria 6 zabiegów (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1200 zł Cryolift – seria 4 zabiegów (twarz + szyja + dekolt)
Cena: 1000 zł Cryolift – seria 4 zabiegów (twarz + szyja)
Mezoterapia bezigłowa TMT System - intensywne działanie ujędrniające i regenerujące bez użycia igły

Mezoterapia bezigłowa to nowy, transdermalny sposób transportu substancji aktywnych w leczeniu zmarszczek, a także wiotkości i przebarwień skóry.
Alternatywa do bolesnych wstrzykiwań!
Rewelacyjne urządzenie do podskórnego wprowadzania leków, bądź kosmetyków, bez użycia igły.
Impulsy elektryczne wtłaczają składniki substancji aktywnych w żelu w głąb tkanek, gdzie wpływają one efektywnie na procesy naprawcze w skórze.
TMT system jest największym osiągnięciem technologicznym w sektorze medycyny estetycznej. Pozwala osiągnąć doskonałe efekty poprawy kondycji skóry bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak ból, zaczerwienienie, siniaki lub wybroczyny.
Możemy wykonać 2 specjalnie opracowane programy dla różnych problemów skórnych:

 • Program 4 – ujędrniający
 • Program 6 – regeneracja skóry

Programy zabiegowe wykonywane przy pomocy mezoterapii TMT oparte są na powszechnie znanych w medycynie estetycznej substancjach aktywnych.

Cena: 390 zł Zabieg pojedynczy dowolnego programu
Cena: 1400 zł Seria 4 zabiegów
Cena: 2000 zł Seria 6 zabiegów