m

Laminacja brwi i rzęs, trwała na rzęsy, henna pudrowa brwi

Trwała na rzęsy + -

Cena: 99 zł

Lifting rzęs + laminacja + botox + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Zabieg został wzbogacony o koloryzację oraz odżywczy Organiczny Botox do rzęs, który w blisko 98% jest bazowany na naturalnych składnikach. Działa on niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs. Nie ma w nim niczego, czego moglibyśmy się obawiać, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani silikonów. Jest darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych rzęs!
Na koniec rarytas – laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi! Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Cena: 200 zł

Lifting rzęs + laminacja + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi ochrania i zapewnia odpowiednie nawilżenie dla rzęs naturalnych oraz częściowo odbudowuje utracone proteiny. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Cena: 169 zł

Stylizacja rzęs + -

Dzięki poczuciu estetyki, precyzji oraz produktom najwyższej jakości aplikacje są perfekcyjne. Wystylizowany wachlarz rzęs pozwala wizualnie skorygować ewentualne niedoskonałości oprawy oczu, zapewniając wyraziste i głębokie spojrzenie na okres około 4 tygodni.

 

Posiadamy rzęsy SECRET LASHES linii HYPNOTIZING, sygnowanych nazwiskiem ambasadorki marki, Joanny Krupy. Innowacyjna metoda produkcji sprawia, że rzęsy układają się w piękne wachlarze, tworząc perfekcyjne “puszki”. Wygląd i kolor sprawiają, ze aplikacje wyglądają bardzo naturalnie. Rzęsy Hypnotizing to subtelne, a jednocześnie niezwykle trwałe rzęsy.

 

Dwa rodzaje aplikacji:

2:1
Spektakularny efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs uzyskany poprzez doklejenie na całej długości powieki dwóch rzęs do naturalnej rzęsy.

1:1
Naturalny i subtelny efekt zagęszczenia rzęs od środka powieki do zewnętrznego kącika oka metodą rzęsa do rzęsy.

 

Cena: 350 zł (założenie rzęs)

Cena: 60 zł / 160 zł / 200 zł (uzupełnienie rzęs express / małe / duże)

Cena: 80 zł (usunięcie rzęs)

Henna pudrowa brwi + -

Cena: 109 zł – Henna pudrowa brwi z architekturą brwi
Cena: 90 zł – Henna pudrowa brwi bez architektury brwi

Laminacja brwi + -

Cena: 110 zł – Laminacja brwi
Cena: 130 zł – Laminacja brwi + regulacja
Cena: 160 zł – Laminacja brwi + regulacja + koloryzacja
Cena: 170 zł – Laminacja brwi + geometria + regulacja + koloryzacja
Cena: 340 zł – Laminacja brwi + regulacja + koloryzacja + Lifting rzęs + laminacja + botox + henna

Farbka Nikk Mole + -

Farbka do brwi i rzęs Nikk Mole z keratyną i kwasem hialuronowym.

Efekt barwienia brwi farbką Nikk Mole jest zawsze jednolity i tworzy nasycony kolor. Intensywność koloru zależy od czasu barwienia.

 

Cena: 55 zł - Farbka Nikk Mole na brwi

Cena: 65 zł - Farbka Nikk Mole z geometrią brwi

Zabieg pobudzający wzrost brwi Natural Care BrowXenna + -

Zabieg Natural Care to w 100% naturalna, sproszkowana henna - lawsonia bezbronna, która wspomaga proces odrastania brwi. Odbudowuje, stymuluje wzrost nowych włosków tzw. baby hair, korzystnie wpływa na okolicę brwi. Idealnie nadaje się do wzmocnienia cienkich włosków oraz uszkodzonych na skutek zabiegów chemicznych.

W zależności od włosa, stanu skóry średnia wzrostu to ok. 1,5 miesiąca. Zabieg zaleca się wykonywać 1 raz w tygodniu przez dwa miesiące.

Zabieg można wykonywać przed stylizacją brwi henną pudrową.

Cena: 50 zł
Czas: 35 minut