m

Laminacja brwi i rzęs, trwała na rzęsy, henna pudrowa brwi

Trwała na rzęsy + -
Lifting rzęs + laminacja + botox + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Zabieg został wzbogacony o koloryzację oraz odżywczy Organiczny Botox do rzęs, który w blisko 98% jest bazowany na naturalnych składnikach. Działa on niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs. Nie ma w nim niczego, czego moglibyśmy się obawiać, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani silikonów. Jest darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych rzęs!
Na koniec rarytas – laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi! Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Lifting rzęs + laminacja + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi ochrania i zapewnia odpowiednie nawilżenie dla rzęs naturalnych oraz częściowo odbudowuje utracone proteiny. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Henna pudrowa brwi + -
Laminacja brwi + -
Farbka Nikk Mole + -

Farbka do brwi i rzęs Nikk Mole z keratyną i kwasem hialuronowym.

Efekt barwienia brwi farbką Nikk Mole jest zawsze jednolity i tworzy nasycony kolor. Intensywność koloru zależy od czasu barwienia.

 

Zabieg pobudzający wzrost brwi Natural Care BrowXenna + -

Zabieg Natural Care to w 100% naturalna, sproszkowana henna - lawsonia bezbronna, która wspomaga proces odrastania brwi. Odbudowuje, stymuluje wzrost nowych włosków tzw. baby hair, korzystnie wpływa na okolicę brwi. Idealnie nadaje się do wzmocnienia cienkich włosków oraz uszkodzonych na skutek zabiegów chemicznych.

W zależności od włosa, stanu skóry średnia wzrostu to ok. 1,5 miesiąca. Zabieg zaleca się wykonywać 1 raz w tygodniu przez dwa miesiące.

Zabieg można wykonywać przed stylizacją brwi henną pudrową.