m

Filmy

Ambra Day SPA powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy w zgiełku dnia codziennego pragną odnaleźć relaks i równowagę, bez konieczności wyjazdu poza miasto. Wnętrza sprzyjające wyciszeniu, w których doświadczysz doskonałych efektów pielęgnacyjnych i poczujesz stan głębokiego odprężenia.

 

 

Nie wiesz jak dobrać makijaż do swojego kształtu twarzy lub typu kolorystycznego? Masz spotkanie lub imprezę i chcesz wyglądać odpowiednio do sytuacji i zrobić wrażenie? Chcesz aby Twój makijaż przetrwał wiele godzin i wyglądał świeżo? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnego makijażu, który ukryje Twoje mankamenty a podkreśli Twoje piękno.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupu specjalnie przygotowanych zaproszeń upominkowych na zabiegi – eleganckiego, oryginalnego prezentu dla bliskich, przyjaciół, pracowników i klientów. Zaproszenia na wybrane przez Państwa zabiegi, o nominałach lub bez wskazania ceny do wykorzystania w dowolnym terminie.

 

 

Przygotowaliśmy pakiety zabiegów specjalnie z myślą o wieczorach panieńskich. Pakiety dostępne są przy rezerwacji minimum czterech osób. Istnieje możliwość wynajęcia spa na wyłączność. Możemy stworzyć indywidualne pakiety w zależności od Państwa potrzeb. Gwarantujemy niezapomniane chwile i relaks. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

 

 

Dwupoziomowy salon został zaprojektowany z niezwykłą starannością. Nasze spa zajmuje dwa piętra budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się recepcja, gabinety kosmetyczne oraz strefa nail baru. Natomiast poddasze to strefa day spa, miejsce sprzyjające całkowitemu relaksowi. W Ambra Day SPA dominuje kosmetyka holistyczna, jednak od wielu lat wzbogacamy systematycznie naszą ofertę o urządzenia najnowszej generacji, dające spektakularne efekty w kosmetyce twarzy i ciała. Organizujemy spotkania integracyjne, wieczory panieńskie. Nasze menu jest bogate w szereg pakietów spa. Oferujemy także sprzedaż bonów upominkowych. Zapraszamy do Ambra Day Spa!