m

Przedłużanie rzęs, trwała na rzęsy, henna pudrowa brwi

Trwała na rzęsy + -

Cena: 99 zł

Lifting rzęs + laminacja + botox + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Zabieg został wzbogacony o koloryzację oraz odżywczy Organiczny Botox do rzęs, który w blisko 98% jest bazowany na naturalnych składnikach. Działa on niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs. Nie ma w nim niczego, czego moglibyśmy się obawiać, ponieważ nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani silikonów. Jest darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych rzęs!
Na koniec rarytas – laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi! Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Cena: 200 zł

Lifting rzęs + laminacja + henna + -

Prezentujemy najnowszy trend w branży stylizacji rzęs, niesamowite podkręcenie rzęs utrzymujące się przez tygodnie! To wszystko w niewiarygodnie krótkim czasie.
Laminacja keratyną wzbogaconą o kolagen i proteiny pszenicy i soi ochrania i zapewnia odpowiednie nawilżenie dla rzęs naturalnych oraz częściowo odbudowuje utracone proteiny. Rzęsy stają się sprężyste i lśniące jak nigdy dotąd.

 

Cena: 169 zł

Stylizacja rzęs + -

Dzięki poczuciu estetyki, precyzji oraz produktom najwyższej jakości aplikacje są perfekcyjne. Wystylizowany wachlarz rzęs pozwala wizualnie skorygować ewentualne niedoskonałości oprawy oczu, zapewniając wyraziste i głębokie spojrzenie na okres około 4 tygodni.

 

Posiadamy rzęsy SECRET LASHES linii HYPNOTIZING, sygnowanych nazwiskiem ambasadorki marki, Joanny Krupy. Innowacyjna metoda produkcji sprawia, że rzęsy układają się w piękne wachlarze, tworząc perfekcyjne “puszki”. Wygląd i kolor sprawiają, ze aplikacje wyglądają bardzo naturalnie. Rzęsy Hypnotizing to subtelne, a jednocześnie niezwykle trwałe rzęsy.

 

Dwa rodzaje aplikacji:

2:1
Spektakularny efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs uzyskany poprzez doklejenie na całej długości powieki dwóch rzęs do naturalnej rzęsy.

1:1
Naturalny i subtelny efekt zagęszczenia rzęs od środka powieki do zewnętrznego kącika oka metodą rzęsa do rzęsy.

 

Cena: 350 zł (założenie rzęs)

Cena: 60 zł / 160 zł / 200 zł (uzupełnienie rzęs express / małe / duże)

Cena: 80 zł (usunięcie rzęs)

Henna pudrowa brwi + -

Cena: 109 zł – Henna pudrowa brwi z architekturą brwi
Cena: 90 zł – Henna pudrowa brwi bez architektury brwi

Laminacja brwi + -

Cena: 110 zł – Laminacja brwi
Cena: 130 zł – Laminacja brwi + regulacja
Cena: 160 zł – Laminacja brwi + regulacja + koloryzacja
Cena: 170 zł – Laminacja brwi + geometria + regulacja + koloryzacja
Cena: 340 zł – Laminacja brwi + regulacja + koloryzacja + Lifting rzęs + laminacja + botox + henna

Farbka Nikk Mole + -

Farbka do brwi i rzęs Nikk Mole z keratyną i kwasem hialuronowym.

Efekt barwienia brwi farbką Nikk Mole jest zawsze jednolity i tworzy nasycony kolor. Intensywność koloru zależy od czasu barwienia.

 

Cena: 55 zł - Farbka Nikk Mole na brwi

Cena: 65 zł - Farbka Nikk Mole z geometrią brwi